RX550 ve G6400 sistem ne kadar eder?

• Konuyu başlatan Aorus
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 605
İşlemcinin çekirdeği 2 diye kötülemeyin güçlü ve yeterli bence en az 10100F olabilirdi tabii.

2 çekirdek ve dalga geçmek hımm...
3000G size gücünü göstersin.
Bir tane video vardı bulamadım siz bir izleyin bakın bu işlemci ne kadar deli?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sen UHD'ye OC yapabilir misin?

2 çekirdek ve dalga geçmek hımm...
3000G size gücünü göstersin.
Bir tane video vardı bulamadım siz bir izleyin bakın bu işlemci ne kadar deli?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sen UHD'ye OC yapabilir misin?

Sadece gülüyorum hocam. 3000G benimkinden kötü işlemci diye düşünüyorum, ayrıca hocam soru sordum size geliyorsunuz Teneke'yi bana anlatıyorsunuz ne yapabilirim? Ayrıca gelip boş boş UHD OC yapabilir misin diyorsun? Ben APU mu kullanacağım diyorum gerçekten saçma yazmalarınız aşırı gereksiz.

Sadece gülüyorum hocam. 3000G benimkinden kötü işlemci diye düşünüyorum, ayrıca hocam soru sordum size geliyorsunuz Teneke'yi bana anlatıyorsunuz ne yapabilirim? Ayrıca gelip boş boş UHD OC yapabilir misin diyorsun? Ben APU mu kullanacağım diyorum gerçekten saçma yazmalarınız aşırı gereksiz.
Hocam siz uygun fiyata almışsınız evet ama performansı 3400G'den farksız ve ileriye dönük olmadığı için mantıksız kalıyor maalesef. 2. el piyasası da bundan müzdarip düşük kalıyor.

Geri
Yukarı