Çözüldü RX550 ve Phenom X4 940'lı sistem RDR2 oynatır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Sistemim aşağıda yazdığım gibi ve RDR2 oynamak için sistem gereksinimleri ve internetteki testler kafamı karıştırdı sizce bu bilgisayar RDR2'yi oynatır mı?
Gigabyte M56S-S3 anakart.
8 GB RAM.
AMD Phenom II X4 940 işlemci.
AMD RX550 2 GB ekran kartı.

Çözüm
Teşekkür ederim çok haklısınız. Yıllar önce Mafia 2 oynarken yaşamıştım bunu🙂
Evet ben de yaşadım aynısını 1024*768 e kadar düşmüştüm ama yine de bitirmiştim. Uzun bir süre sonra sistemi yükseltince de baştan kurup yüksek ayarlarda yeniden bitirdim. Bir oyunu 2 defa oynamak için bile bir sebep oluyor bu durum :)
Zor.

1080P ''low'' ayarlarda 20 FPS civarı alırsınız.

RAM'den kaynaklı ani FPS düşmesi yaşayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

720P'de biraz daha yüksek FPS alabilirsiniz fakat çamur gibi grafikler olur, gram tat vermez. Bence hiç oynama.

720P de oynayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim
Zor.

1080P "Low" ayarlarda 20 FPS civarı alırsınız.

RAM'den kaynaklı ani FPS düşmesi yaşayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

720P'de biraz daha yüksek FPS alabilirsiniz fakat çamur gibi grafikler olur, gram tat vermez. Bence hiç oynama.

720P de 30 35 FPS alırım diye tahmin ediyorum ama gerçekten dediğiniz gibi çamur gibi mi olur? Değmez mi oynamaya?

Teşekkür ederim çok haklısınız. Yıllar önce Mafia 2 oynarken yaşamıştım bunu🙂
Evet ben de yaşadım aynısını 1024*768 e kadar düşmüştüm ama yine de bitirmiştim. Uzun bir süre sonra sistemi yükseltince de baştan kurup yüksek ayarlarda yeniden bitirdim. Bir oyunu 2 defa oynamak için bile bir sebep oluyor bu durum :)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı