RX5500XT Türkiye'de satışa sunuldu

OdinOCTA

Hectopat
Daha fazla  
Önceden konusu açıldıysa görmedim fakat Teknobiyotik'te gördüm sadece bu kartı. 8 GB alınmaz 1700₺'ye 1660 Super satılıyor, 4 GB çok daha iyi görünüyor.

Not: Teknobiyotik denen firmadan alışveriş yapılmamasını öneriyorum.

Firmayı övmek için değil ama bu zamana kadar Teknobiyotik'ten aldığım şeylerden pişman olmadım.
YouTube üzerinden yazdıkları ergen ağzı yorumlar bile uzak durmak için bir sebep. Sanırım site liseden yönetiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı bence gayet ideal.
//Neden bu firmadan alışveriş önermiyorsun anlamadım. Şahsen ben ilk ve tek kez sanal üzerinden ve de 3.550 ₺ kadar pahalı bir sistem aldım oradan. Gayet memnunum. Bir sorun falan da yok yani. Sadece merak ettim neden önermediğini, lütfen yanlış anlama :)

Firmadan daha önce hem sistem hem de bileşen siparişinde bulundum. Kargolamada ya da ürünlerde herhangi bir problem yaşamadım. Bir firmayı önermediğinizde kendinizce sebeplerini de belirtin ki insanlar arada kalmasın.

Firmadan daha önce hem sistem hem de bileşen siparişinde bulundum. Kargolamada ya da ürünlerde herhangi bir problem yaşamadım. Bir firmayı önermediğinizde kendinizce sebeplerini de belirtin ki insanlar arada kalmasın.
Üstte belirttim sebebini. Firma yetkilisi falansınız sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı