Çözüldü RX560 4 GB 400W Yeterli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

efe41

Decapat
Bu sistemi alacağım ve PSU'yu değiştireceğim:

Şu ana kadar değiştirdiklerim (Yükseltme seçeneklerinden):
SSD
Kasa
PSU (değiştireceğim)
PSU'yu şu yapmak istiyorum çünkü çok fazla bütçem yok: Aerocool 400W VX PLUS Serisi Aktif PFC Güç Kaynağı (AE-VXP400) | Teknobiyotik
Kurtarır mı?

Dosya Ekleri

• f.png
    f.png
    20 KB · Görüntüleme: 29
Çözüm
Bu sistem hakkında konu açmıştım. Şu yazıyı okumanızı öneririm. Belki kararınız değişir ;

Sorunuza gelirsek evet, yeterlidir.
Evet APU daha mantıklı bana göre çünkü ekran kartı eskimeye başladı bile maksimum 1-2 yıl sonra değiştirmeye çabaladığınızda en fazla RX570 alabilirsin. Bence APU daha mantıklı.

Ben APU istemiyorum çünkü ben eskiliğine bakarım ve ben değiştirmeye kalkmam aile ekonomisi kötü zaten bizim laptop var hemen hemen +10 yıllık ve laf etmiyorum ben eskiliğine bakmıyorum, SSD PSU Kasa değiştirdim hala sorun çıkar mı onu soruyorum

Ben APU istemiyorum çünkü ben eskiliğine bakarım ve ben değiştirmeye kalkmam aile ekonomisi kötü zaten bizim laptop var hemen hemen +10 yıllık ve laf etmiyorum ben eskiliğine bakmıyorum, SSD PSU Kasa değiştirdim hala sorun çıkar mı onu soruyorum
Çıkarmaz kasa o kadar kötü değil RAM ekle ve PSU minimum 450W yapın yeterli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı