Çözüldü RX560 Driver indirme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CharimHun

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, AMD RX560 için Driver indiriyordum ve hata 206 diye bir hata kodu çıktı "hata 206 - önceki bir yükleme veya güncelleme hala beklemede olduğu için Radeon Software yükleme işlemine devam edilemiyor" yazıyor sorunun çözümü bilen var mı?

Çözüm
Kart önceden normal mıydı.

Normaldi. Ekran kartının kullanımını %130 gibi saçma rakamlarla gösterdiği için silmeye kalkıştım. Sildim, geri indirmeye çalıştığımda olanlar oldu.
Windows Update ekran kartın için Driver yüklüyor olabilir aynı anda manuel olarak Driver kurmaya çalıştığından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Windows Update kontrol edip tekrar Driver kurmayı dener misin?

Windows Update temiz.
Arkadaşlar sorunum çözüldü. Eski sürümü yükleyip güncelledim. Yine de yardımlarınız için çok teşekkürler.
Windows update ekran kartın için driver yüklüyor olabilir aynı anda manuel olarak driver kurmaya çalıştığından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Windows update kontrol edip tekrar driver kurmayı denermisin?

Kart önceden normal mıydı.

Normaldi. Ekran kartının kullanımını %130 gibi saçma rakamlarla gösterdiği için silmeye kalkıştım. Sildim, geri indirmeye çalıştığımda olanlar oldu.
Windows Update ekran kartın için Driver yüklüyor olabilir aynı anda manuel olarak Driver kurmaya çalıştığından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Windows Update kontrol edip tekrar Driver kurmayı dener misin?

Windows Update temiz.
Arkadaşlar sorunum çözüldü. Eski sürümü yükleyip güncelledim. Yine de yardımlarınız için çok teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı