RX560 vs RX550

Ofiste RX 460 kullanıyorum, sadece FPS oyunlarında yeterli artık. RX 560 ile arasında çok az fark var. Sonuç olarak tavsiye etmem. Bu kartı sıfır alacağınıza 600 TL'ye temiz bir GTX 970 alırsınız. 2 katından daha güçlü bir kart 970.

İlla sıfır kart alacağım derseniz bütçeyi en az böyle bir şey için zorlayın derim.

Reis vazgeçtim artık . Gtx 750 ti n11 de 650 tl sıfır satılıyor . Sence hangısı
Ofiste RX 460 kullanıyorum, sadece FPS oyunlarında yeterli artık. RX 560 ile arasında çok az fark var. Sonuç olarak tavsiye etmem. Bu kartı sıfır alacağınıza 600 TL'ye temiz bir GTX 970 alırsınız. 2 katından daha güçlü bir kart 970.

İlla sıfır kart alacağım derseniz bütçeyi en az böyle bir şey için zorlayın derim.

2.el RX570 ve RX580 almak almak pek mantıklı değil. Kartlar çok zorlandığı için bugün olmasa da yarına bir problem çıkartma olasılığı yüksek. Senin yerinde olsam 2.el 1050 veyahut 1050 Ti bakardım.

Reis 2. taraftarı değilim.

O kartlara cidden o kadar para verilmez. En iyisi 2. el RX 570 almak olur. Bir kere sıkıntı yaşadın diye direk soğuma 2. elden. Test edersin ve hoşuna giderse alırsın. Bu kadar basit.

2.el RX570 ve RX580 almak almak pek mantıklı değil. Kartlar çok zorlandığı için bugün olmasa da yarına bir problem çıkartma olasılığı yüksek. Senin yerinde olsam 2.el 1050 veyahut 1050 Ti bakardım.

Reis 2. taraftarı değilim.

Hocam fazla bir bütçem yok 2400 TL falan var. R5 1600 GT750 Ti 8 GB RAM vs. iyi mi?

Bence 2. el RX470 al RX550 ve RX560 tan çok daha performanslı RX570 ten biraz düşük performansı var. Ayrıca ben 2. el 400tlye RX470 aldım mining yapılmış ekran kartıydı 1 yıldır kullanıyorum hiç bir sorunu çıkmadı daha. Ekran kartında çok iyi bir sistem toplamayacaksan sıfır alınmaz çok pahalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı