RX5600 XT sistemde GTA: San Andreas kaplamaları titriyor

İşletim sistemi
Windows 10

RdAhmet

Decapat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
amd
Arkadaşlar videodaki gibi yerdeki texturelar titriyor ve oynarken çok rahatsız ediyor, oynayamıyorum resmen. NVIDIA (940m) ekran kartlı laptopuma da yükledim, onda da azıcık oluyor fakat diğer sistemdeki kadar rahatsız edecek derecede değil.
Ekran kartım 5600XT.

Video (Görüntü kalitesi düşmüş ama belli oluyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm ayarları fullememe rağmen aynı ya.

Galiba ekran kartı driverıyla alakalı. Çünkü laptoptaki NVIDIA ekran kartı ayarlarıyla oynadığımda, AMD'deki gibi oluyordu.

Dediğim gibi hocam biraz araştırmayla internetten Radeon ayarlarını detaylı öğrenmek, hoşunuza gidecek şekilde ayarlama yapabilmeyi öğrenmek faydalı olacaktır. GTA SA iki kart arasında kıyaslama yapılabilecek bir oyun değil zira.

Dediğim gibi hocam biraz araştırmayla internetten Radeon ayarlarını detaylı öğrenmek, hoşunuza gidecek şekilde ayarlama yapabilmeyi öğrenmek faydalı olacaktır. GTA SA iki kart arasında kıyaslama yapılabilecek bir oyun değil zira.

Hocam haklısınız da aynısı öbüründe olmayınca bir sıkıntı var sandım.

Araştırmama rağmen hâlâ ayarı bulamadım :D

Son düzenleme:

Bu videoda gereksiz ayrıntıya boğmadan güzel anlatıyor Windows ayarlarıyla birlikte İngilizce ama isterseniz bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Forumda bir arkadaşta kendi deneyimini aktarmış. Bunada bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı