RX570 boşta 54 derece normal mi?

Tablolar gerçeği gösteriyor ise o halde Rampage gibi firmaların PSU'ları da gerçek 80+ oluyor :)
Bu tablo hiçbir şeyi ifade etmez, verebildiğin tek cevapta bu normal. Çünkü okuduğunu anlayamama gibi bir sorunun var güzel kardeşim, daha forumda yenisin. Git bak bakalım bilgim var mı yok mu?
Aynen boş klavyeye bastığım için yazdıklarımı anlayamıyorsunuz, ne de olsa eski kafadaki insanlardan farksızsınız. ''kaĞıTtA nE yAzIYoRSa O dOğRudUR'' lafını diyenlerden başka bir şey değilsiniz, iyi forumlar :) Üslubunuza dikkat edin, bilgisiz olduğunuz konularda da kağıda bakarak değil gerçek videolara bakarak veya gerçek donanımı test ederek konuşun. RX 570 kullandım ve 480 ile benzer performansa sahip bir kart, bol keseden atan biri var ise oda sizsiniz :)

hiçbir model ya da kart için normal değil güzel kardeşim. GTX 1050ti var bende boşta 33-34 arasında çalışıyor. Yük altında 60'ı görmüyor bile. Var sen hesap et normal mi değil mi. Yok işte 10 FPS fazla alıyor da şöyle böyle. Voltaj girişi var kartın ekstra bassam Overclocku yine o kadar ısınmaz aynı FPS'i alırım üstüne. Fabrikadan overclocklu o kartlar.
RX 570 diye isimlendirildiğine bakmayın. Bildiğiniz RX 470'e overclock yapıp RX570 diye sattı adamlar. Kapış kapış gitti. Yazık.
@07alone07 RX500 serisi her kartın altında varsın usta. 😄
Benim gibi sıkıntı yaşayan, forum içerisinde "dandik" ve "sorunlu" diye hitap edilen modelleri kullanan arkadaşlara elimden geldiği kadar yardımcı oluyorum hocam. :D Yani undervolt nasıl yapabilirim diye konu açmıştım cevap veren olmadı. Kartım ısınıyor demiştim "sorunlu" ve "dandik" model kullanırsan tabi ısınır sen nasıl AMD kartlarına ısınr dersin iyi model AMD alsaydın diyenler oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı