RX570 Casper sistem alınır mı?

Bütçe
1900

gtarici

Hectopat
Daha fazla  
AMD FX 4300 3, 80GHz işlemci.
RX570 4 GB ekran kartı.
8 GB RAM (16'ya kadar yükseltilebiliyor)
300GB harddisk.

Casper hazır sistem için alınmış 2. el satışı yapılıyor. PUBG Mobile oynuyorum, bu sistemde rahat oynayabilir miyim?
Bütçem tam 1900TL üstüne maalesef çıkamıyorum.

Son düzenleme:
AMD FX 4300 3, 80GHz işlemci.
RX570 2 GB ekran kartı.
8 GB RAM (16'ya kadar yükseltilebiliyor)
300GB harddisk.

Casper hazır sistem için alınmış 2. el satışı yapılıyor. PUBG Mobile oynuyorum, bu sistemde rahat oynayabilir miyim?
Bütçem tam 1900TL üstüne maalesef çıkamıyorum.
O işlemciyi çok bilmiyorum darboğaz olmamasına dikkat et. 300GB HDD asla yetmez, hele yeni oyunları oynayacaksan. En az bi 700GB-1TB yer lazım bence. RAM'in hızı kaç? Anakartın modeli ne? Tüm parçaların modelleri önemli. Birde mobil oyun için PC mi toplayacaksın? Sırf PUBG Mobile için mi?

(Şuan fiyatı oldukça iyi görünüyor ama sadece ekran kartının iyi olması diğer parçaların hurda olmasıyla bir işe yaramaz. Tüm parçalarının modellerini öğrenip yazarsan çok iyi olur, güç kaynağı vs. dahil)

Son düzenleme:
1900 TL ise ekran kartı fiyatlarını göz önüne alınca fena değil. Ama FX 4300 berbat bir işlemci RX 570 iliklerine kadar darboğazı hisseder. FX 4300 3. nesil I3 işlemcilere yakın bir performans verir. 4 Çekirdek demesine aldanma 4 tane yarım çekirdek onlar.

O işlemciyi çok bilmiyorum darboğaz olmamasına dikkat et. 300GB HDD asla yetmez, hele yeni oyunları oynayacaksan. En az bir 700GB-1TB yer lazım bence. RAM'in hızı kaç? Anakartın modeli ne? Tüm parçaların modelleri önemli. Bir de mobil oyun için PC mi toplayacaksın? Sırf PUBG Mobile için mi?

PUBG Mobile ve FM oyunlarını oynuyorum. Onlar için toplamayı düşünüyorum ancak önüme böyle bir hazır sistem çıkınca alınabilir gibi geldi ancak FX işlemciler hakkında çok iyi şeyler duymadığımdan bilemedim.

PUBG Mobile ve FM oyunlarını oynuyorum. Onlar için toplamayı düşünüyorum ancak önüme böyle bir hazır sistem çıkınca alınabilir gibi geldi ancak FX işlemciler hakkında çok iyi şeyler duymadığımdan bilemedim.
Pubg Mobile ve FM de çok sıkıntı olurmuş gibi gelmedi ama yeni ve yüksek grafikli oyunlarda sıkıntı yaşarsın. Birde RX 570 kripto kazmak için kullanılmış mı o önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı