RX570 ekran kartını reballıng yaptırmak

savraynn

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartına reballing yaptıranlar ve konu hakkında bilgisi olanlar yorum yazarsa sevinirim.
ASUS ROG STRIX RX570 4 GB OC 256Bit ekran kartım birkaç gün önce bozuk görüntü vermeye başladı ve götürdüğüm bilgisayarcı benden habersiz ısıtma işlemi yaptı. Sonuç hala aynı çizik çizik renkli görüntüye devam. Sistemimi geçen sene İtopya üzerinden topladığım için ekran kartımın daha 2 yıl garantisi var. Bu yapılan ısıtma işleminden sonra ekran kartı hala garanti kapsamına girer mi? Girmese bile İtopya'nın teknik servisi ücret karşılığı garantili reballing hizmeti sunar mı?
Diyelim ki İtopya'dan sonuç alamıyorum. Dışarıda reballing yaptırmak mantıklı mıdır ve ortalama ücretleri nelerdir?

Rx 570 bendeki iyi performans alıyorum.
Hiç görüntü alamıyordum eskiden.
3 4 aydır kullanıyorum.
Valla bi tık içime su serptiniz hocam yarın İtopya ile konuşayım yardımcı olmazlarsa güzel bir yer arıyayım.
Zamanında Zotac GTX 760 ekran kartım vardı oyunlarda 99 dereceyi görüyordu salak gibi açtım içini macun değiştirdim düzelmedi, garantisinin bitmesine 1 ay kala şansımı denedim yolladım garantiye ve iade almışlardı fatura bedelini hediye çeki olarak bana vermişlerdi.
İnşallah yarın aynı güzelliği bana da yaparlar hocam. İtopya'ya yolladıysanız kaç günde geldi?

Geri
Yukarı