RX570 İçin 400W PSU Yeterli Midir?

Var aşağıda 6+2 PCI-Express yazıyor o 8 pin oluyor.
Güncelleme 2x molex to 8 pin kablo ile denedim bugun kartın fanları dahi dönmüyor kartı besliyemiyor.
yarında 6pin to 8 pin dönüştürücü ile deneyeceğim oda besleyemez ise PSU değişimine gidececğim.

Dosya Ekleri

• 2323.PNG
    2323.PNG
    9 KB · Görüntüleme: 69
Güncelleme 2x molex to 8 pin kablo ile denedim bugun kartın fanları dahi dönmüyor kartı besliyemiyor.
yarında 6pin to 8 pin dönüştürücü ile deneyeceğim oda besleyemez ise PSU değişimine gidececğim.

İlginç ben 400w psu ile 6 pin ile kartı kullandım

Roket Lig
CS:GO vs oynadım.
Fanlar hep dönmüyor.After burner ile girip fan hızını arttırmayı dene kartı vs görmüyor mu?
Güç verdikten sonra ekrana görüntü gelmiyor mu?

Aynı sorun bende de oldu. Anakartta kırmızı ışık yanıyordu ve monitöre görüntü gelmiyordu. High Power 400W +80 PSU ve Asus ROG Strix RX 570 4 GB vardı. Güç kaynağı yetersizliği veya anakart uyumsuzluğundan kaynaklıydı sanırım.

Roket Lig
Fanlar hep dönmüyor.After burner ile girip fan hızını arttırmayı dene kartı vs görmüyor mu?
diğer kablo ile de deneyip sonuçları paylaşacağım. en son power değişimine gidip tekrar sonucu paylaşırım :)

Roket Lig
ekrana görüntü geliyor.
saphire modelinde bildiğim kadarıyla ısınınca dönme özelliği yok.
Günceleme baya geç oldu ama olsun :)

600w power alıp a10 lu sistemde kartı denedim bu sefer işlemci darboğazı ile karşılaştım,
En son a10 sistemide satıp, ryzen 5 2600 bir sistem kurdum ve herşey gerektiği gibi çalılıyor.
Sonuç olarak aynı sorunu yaşayan akadaşlar olursa, hayır 400w bir PSU RX570 için yeterli değil ve AMD A10 7870K RX570'i besleyemiyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı