RX570 için oyunda 83 derece nasıl?

Empenar

Centipat
Daha fazla  
Dostlar selam.
RX570 8 GB Sapphire modelini kullanıyorum. Sıcaklık değerleri bana yüksek geldi, size danışmak istedim. Boştayken 40 45 derecelerde, Rust oynuyorum 80 83 dereceleri görüyor. Fan hızı 60'ta çalışıyor. Normal mi sıcaklık değerleri yoksa fazla mı?

Dostlar selam.
RX570 8 GB Sapphire modelini kullanıyorum. Sıcaklık değerleri bana yüksek geldi, size danışmak istedim. Boştayken 40 45 derecelerde, Rust oynuyorum 80 83 dereceleri görüyor. Fan hızı 60'ta çalışıyor. Normal mi sıcaklık değerleri yoksa fazla mı?
Macun en son enz aman değişti .

Rahatsız olmuyorsanız fan hızını biraz daha arttırın. Yazın fanı 80'lere falan getirmeniz gerekebilir. Bir sıkıntı yok yani. Termal macun değiştirirseniz büyük ihtimalle 5-6 derece düşer.

Fan hızını arttırmayı deneyebilirsiniz kasanızın hava akımı iyi olmayabilir cam tamper varsa çıkarabilirsiniz ya da kasanınızın konumunu değiştirebilirsiniz. Termal macun sürebilirsiniz

Fan hızı 60 civarıysa biraz normal gibi duruyor. Fan hızını arttırabilirsiniz, yaz aylarında sıkıntı olabilir. Performansta bir sıkıntı yoksa sıkıntı yoktur merak etmeyin. Kasanın hava akışına ama bakın bence.

Dostlar selam.

Olaya yüzeysel bakacak olursak 83 derece pek de normal gözükmüyor termal macunu 6 ay ya da daha önceden sürdüysen sorunun kaynağı macundur, eğer yakın zamanda sürdüysen (2) ay içerisinde termal macunun kalitesizdir, en neticede macunu yenilemen gerek ve kasanın kapağı açık kullanıyorsan kapatman daha sağlıklı olur eğer kapatırsan içeride hava sirkülasyonu oluşur ve daha iyi soğur makine.

Yeni konular

Geri
Yukarı