Çözüldü RX570 Nitro 4 GB FPS sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yan Caman

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim Ryzen 5 2600, ASUS B450 PLUS TUF Gaming anakart, 8 GB 3000 MHz Corsair RAM, ekran kartım da 4 GB RX570 Nitro+. Asetto Corsa'da tam ekran Free SYC olmadan sıkıntısız 150-200 FPS arası oynarken PUBG ve smite gibi oyunlarda yırtılmalar oluyor. Monitörüm 75 Hz ve 1 ms ama FPS'yi sabitlesem de oynayamıyorum. FPS bazen düşer gibi oluyor. Bu sorun Win 10 1803 sorunlu güncellemesinden beri başladı. Acaba nasıl çözebilirim bu duru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şimdi format atıp baştan deneyeceğim. Sonucu yazarım.
Sorunu buldum. Global atyarlar kısmından open gl üçlü arabelleğe alma seçeneğini kapatınca düzeldi. Bu kadar uğraştıktna sonra sorunun çok basit olması ilginç :D
Şimdi format atıp baştan deneyeceğim. Sonucu yazarım.
Sorunu buldum. Global atyarlar kısmından open gl üçlü arabelleğe alma seçeneğini kapatınca düzeldi. Bu kadar uğraştıktna sonra sorunun çok basit olması ilginç :D

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı