MSI RX570 4 GB Armor görüntü sorunu

Darkpw66

Hectopat
MSI RX570 4 GB Armor aldım ve PC'me taktım, yalnız ekran kartından görüntü alamıyorum. Kart daha sıfır, onboard üstünden görüntü alabiliyorum. PSU 450W. Nasıl yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen geri iade edin ve paranızı geri isteyin. Başından kronik sorunlu bir modeli almışsınız. Paranızı geri aldığınız da Gaming X,Rog strix, Nitro modellerine yönelin.

Monitör çözünürlüğü ile alakası yok. Güç girişlerini de yapmışsan en azından bir görüntü vermeliydi. Bence direk iade talebi oluşturun 14 gün geçmeden. Yoksa daha fazla uğraşırsınız ileride iade ve sorunlarla.

Aynı karttan bende de var. Geçen ay sıkıntı çıkardı. Hangi parçada sorun olduğunu bulamayınca ekran kartı,anakart ve güç kaynağını garantiye gönderdim. Bu hafta ekran kartı değişim yapılarak geldi. Belki seninki baştan sorunudur. Test edebileceğin başka pc varsa dene istersen. Bozuksa direk iade et.

Bende kullanıyorum sorun olmadı, bağlantı ne kullanıyorsun? Monitör çözünürlüğü destekliyor mu? Bu tip bilgileride vermen gerekir.
Hdmı kullanıyorum 1920*1080 çözünürlük
S
Aynı karttan bende de var. Geçen ay sıkıntı çıkardı. Hangi parçada sorun olduğunu bulamayınca ekran kartı,anakart ve güç kaynağını garantiye gönderdim. Bu hafta ekran kartı değişim yapılarak geldi. Belki seninki baştan sorunudur. Test edebileceğin başka pc varsa dene istersen. Bozuksa direk iade et.
Sıfır üründe nasıl bir sıkıntı olabilir ki

Hdmı kullanıyorum 1920*1080 çözünürlük
Bende ince kablo kullanıyordum görüntü gelmedi hemen örgülü kalın kablo ile değiştirdim, şimdi 1440*900 kullanıyorum. Ayrıca onboard ekran kartı sürücülerini "DDU" ile kaldırdım ve temiz kurulum yaptım.(bağlantım displayport)

Dosya Ekleri

• IMG_20200223_230102.jpg
    IMG_20200223_230102.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 41

Geri
Yukarı