RX570 Nitro+ 8 GB ile 12 saat madencilik ne kadar kazandırır?

XLlonKJEE

Hectopat
Sapphire RX570 Nitro+ 8 GB modele sahibim. Boş boş duruyor bilgisayar, oyun da oynayamıyorum fazla, günde 12 saat kazım ne kadar kazandırır?

500W FSP Hydro k 80+ Bronze PSU var.

RX 580 8GB ile kazımlar yaptım uzun süre. Tek bir RX 570 ile yapacağın kazımdan kazandıkların erir, eline birşey geçmez. 7/24 1 ay boyunca yaparsan da 200 civarı kazanırsın diye hesap ediyorum şuan. Çok oldu kazımları bırakalı. O kazanç da elektriğe gider. Ama bir çok ekran kartı bulabilirsen iş farklı.

Ethereum madenciliğinin tadı tuzu kaçmışken hala madencilik konularının açılması ve sisteme yeni dahil olmak isteyenleri görmek şaşırtıyor gerçekten.

Ethereum madenciliğinin tadı tuzu kaçmışken hala madencilik konularının açılması ve sisteme yeni dahil olmak isteyenleri görmek şaşırtıyor gerçekten.
Neden şaşırtıyor ? Herkes madencilik konularında her bilgiye sahip değil. Ekran kartım var para kazanıyım diye görüldüğü için çok da güzel ilgi çekiyor.

Elektriği sen ödüyorsan, BIOS MOD atıp günde 12 saat 30 gün boyunca kazım yaparsan elektrikten sonra 5 dolar karın olur :) Elektriği sen ödemiyorsan 10 dolar olur.

Geri
Yukarı