RX570 performansı normal mi?

splinter

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar MSI RX 570 ekran kartı kullanıyorum ve bana performans normal değilmiş gibi geliyor. Eke Batman Arkham Asylum oynanış videosunu koyuyorum. V-Sync açık ve Ultra ayarlar. Bir de oyunda kapı geçişlerinde FPS 40'lara kadar düşüyor, videoda da mevcut. Bunun sebebi ne olabilir ve genel performans normal mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar MSI RX 570 ekran kartı kullanıyorum ve bana performans normal değilmiş gibi geliyor. Eke Batman Arkham Asylum oynanış videosunu koyuyorum. V-Sync açık ve Ultra ayarlar. Bir de oyunda kapı geçişlerinde FPS 40'lara kadar düşüyor, videoda da mevcut. Bunun sebebi ne olabilir ve genel performans normal mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normal.
Ekran kartı kullanımı düştüğü için sinematik kapı sahnelerinde FPS düşmesi normal.
Kayıt alırken keşke Afterburner'ı açsaydınız. Sistemin frekans, ısı ve kullanım miktarlarını görmüş olurduk.

Normal. Aynı ekran kartının 8 GB olanı bende de var. Bazı sistemi yoran oyanlarda sinematik sahnelerde arada bana da drop giriyor. Girmediği zamanlarda da genelde fps 45e kadar düşüyor. Ayrıca attığın videoda gözle görülür bir performans düşüşü göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı