RX570 sistemde görüntü gelmiyor

Samed YGZ

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8 GB Kingston 1666 Hz ram
SSD veya HDD modeli
İntenso 240 GB 2.5ssd ezcool 120gb ssd
Ekran kartı
Rx570 4gb
Anakart
Asus am3+ (modeline pek bakmadim eski olduğu için)
İşlemci
AMD FX 8320 8 çekirdek
Selam arkadaşlar. RX570'im var ve çalıştırıyorum, fanlar dönüyor ama görüntü gelmiyor. Ekran kartının üstünü aradığımda bir devreyi sanki yanık olarak gördüm. Bundan yapabilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20231220_201655.jpg
    IMG_20231220_201655.jpg
    196,1 KB · Görüntüleme: 25
Selam arkadaşlar. RX570'im var ve çalıştırıyorum, fanlar dönüyor ama görüntü gelmiyor. Ekran kartının üstünü aradığımda bir devreyi sanki yanık olarak gördüm. Bundan yapabilir mi?

Sorun birden mi oldu hocam, RAM'leri sök-tak yapın BIOS pilini çıkarıp takın en son olarak ekran kartını sökün temizleyin takın ve HDMI kablosunun sağlam olduğundan emin olun.

Hepsi sağlam hocam
Sorun birden mi oldu hocam, RAM'leri sök-tak yapın BIOS pilini çıkarıp takın en son olarak ekran kartını sökün temizleyin takın ve HDMI kablosunun sağlam olduğundan emin olun.

Evet sorun aniden oldu görseli inceleyebilirsin orada gorceksin oradaki devreyi.

Hepsi sağlam hocam

Evet sorun aniden oldu görseli inceleyebilirsin orada gorceksin oradaki devreyi.

Koku var mı hocam ayrıca devre yanma olayı olursa bip sesinin gelmesi lazım. Öyle bir ses veya anakarta herhangi bir ışık yandı mı Ayrıca ekran kartının güç bloğunun ışığı var mı varsa rengi değişti mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı