RX570 sistemde Zula kasıyor

Hocam ben CS:GO'da 120 fps, GTA 5'te de 60 fps alıyorum ama Zula'da 23-30 belki zor. Değişik bir oyun. Birde bu oyuna 1100₺ yatırmıştım. 😩
Asgari ücret: 2500₺
Oyuna yatırılan: 1100₺
Kalan: 1400₺
Elektrik faturası: 200₺
Su: 200₺
Gıda ve beslenme masrafları: 500₺
Kalan: 500₺
Giysi alışverişi: 200₺
Borçlar: 600₺
Kalan: -300₺

ERROR 404

Son düzenleme:
Herkes oyunu kötülemiş fakat yardımcı olan neredeyse yok. Hocam optimizasyon sorunu yok ben eskiden internet kafelerde oynardım ve drop kasma olmazdı. Ayarlarınızı yükseltin, sorun düzelecektir.

Asgari ücret: 2500₺
Oyuna yatırılan: 1100₺
Kalan: 1400₺
Elektrik faturası: 200₺
Su: 200₺
Gıda ve beslenme masrafları: 500₺
Kalan: 500₺
Giysi alışverişi: 200₺
Borçlar: 600₺
Kalan: -300₺

ERROR 404
Hocam tekte yatırmadım. Her ay 50 ya da 100 ₺ şeklinde yatırdım. P2W olduğunu +5 silahla tek atamadığım zaman öğrendim. 😔

Delirdim bugün rekabetçi maç girdim en çok kill bende 8yaşındaki velet gelmiş dalga geçiyor benimle. P2W oyun P2W olmasa da oynanmaz mermiler ok gibi gidiyor Sniper ile bir anda Zoom açıp adamı öldürebiliyorsun havadayken bile düz gidiyor mermiler. Silah skinleri oyuncak gibi. Bir de +7 ve TR skinleri getirmişler para için şaka gibi 5yıllık oyunun hala böyle komik bugları ve sorunları var oyuncularını hiç umursamıyorlar yahu oyunda daha Crosshair ayarlama yok be sadece 2tür Crosshair var. Ben 6ay öncesine kadar bu oyuna destek verdim düzelir dedim devam ettim. Ranklarda güncellendi hala berbat buglar var. Zula benim için bitmiştir artık.Eki Görüntüle 949473

Hocam zaten oyunun amacı iyi bir oyun sunmak değil. Yaşı küçüklerin "Türk" adıyla milli duygularını sömürüp para kazanmak. Bıraktığınız iyi olmuş.

RX570 R3 3100 16 GB 3000MHz RAM 256 GB SSD var 1280x1024 minimun ayarda oynuyorum. Arada bir drop yiyorum. Özellikle oyuna biri katılınca. Yerden silah alınca vs. CS:GO Valorant'ta hiç böyle olmuyor.
hocam öncelikle çok özür dilerim. Ben Zula'yı eleştirmeye dalınca sorduğunuz soruyu unutmuşum. Oyunun optimizasyonu kötü o lafımın arkasındayım hala ama sizde kasmasının sebebi çözünürlüğü ve doku kalitesini düşürmeniz herhangi bir oyunda bunları yaparsanız özellikle çözünürlük kısmı ekran kartındaki yük azalacaktır fakat işlemcideki yük artacaktır buda pek iyi bir şey değil. Ayarlarınızı yükseltirseniz düzeleceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı