RX570 Uygun İşlemci Tavsiyesi

Hepinize selam. Kafamda takılı kalan bir sorunu size yöneltmek istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Bir bilgisayar toplayacağım. Fakat bir sıkıntı var. Ekran kartım RX570 olacak ve bunun için uygun olan işlemciyi seçemedim.

İşlemci Ryzen 3 serisinden olacak. Darboğazlık açısından bir kaç araştırma yaptım fakat yeterli detayı bulamadım, size danışmak istedim.

Elimde 3 tip işlemci var. Hangisini kullanmam daha mantıklı ve daha konforlu olur oyun & kodlama bakımından.

- Ryzen 3 1200

- Ryzen 3 2300X

- Ryzen 3 2200G

Veyahut başka önerebileceğiniz Ryzen 3 serisinden işlemci varsa yorumlara bekliyorum. İyi günler.

Hepinize selam. Kafamda takılı kalan bir sorunu size yöneltmek istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Bir bilgisayar toplayacağım. Fakat bir sıkıntı var. Ekran kartım RX570 olacak ve bunun için uygun olan işlemciyi seçemedim.

İşlemci Ryzen 3 serisinden olacak. Darboğazlık açısından bir kaç araştırma yaptım fakat yeterli detayı bulamadım, size danışmak istedim.

Elimde 3 tip işlemci var. Hangisini kullanmam daha mantıklı ve daha konforlu olur oyun & kodlama bakımından.

- Ryzen 3 1200

- Ryzen 3 2300X

- Ryzen 3 2200G

Veyahut başka önerebileceğiniz Ryzen 3 serisinden işlemci varsa yorumlara bekliyorum. İyi günler.

Ryzen 3 2300X ayrı olarak satılıyor mu? Ben onları sadece Pre-Built sistemlerde oluyor diye biliyorum. (Tam bilmiyorum Pre-Built'ti sanırım o sistemlerin isimleri. Hazır olanlar)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı