RX570 ve R3 2200G sistem donuyor

ahmet arpacı

Centipat
Sistem:
  • RX570 4 GB OC
  • Ryzen 3 2200G
  • 8 GB RAM Crucial 2400MHz
  • ASUS B450M-K Prime
  • 450 Watt PSU
  • 500GB hard disk
Bir mahalle bilgisayarcısına götürdüm neden diye baktırmak için, PSU'dan kaynaklandığını söyledi.
Bu sisteme kaç Watt PSU almam gerek? Windows etkinleştir diyor, ondan olabilir mi?

Sistem:
  • RX570 4 GB OC
  • Ryzen 3 2200G
  • ASUS B450M-K Prime
  • 450 Watt PSU
  • 500GB hard disk
Bir mahalle bilgisayarcısına götürdüm neden diye baktırmak için, PSU'dan kaynaklandığını söyledi.
Bu sisteme kaç Watt PSU almam gerek? Windows etkinleştir diyor, ondan olabilir mi?
Windows etkinleştir ile alakası yok. PSU yetmiyor sisteme büyük ihtimalle. 80+ değilse yetmiyordur. En az 500w 80+ bir PSU kullanmalısın.

Windows etkinleştir ile alakası yok. PSU yetmiyor sisteme büyük ihtimalle. 80+ değilse yetmiyordur. En az 500w 80+ bir PSU kullanmalısın.
PSU ile alakası olduğunu sanmıyorum şuan ki sistemim de 1 sene önceye kadar 400W sertifikasız bir güç kaynağı kullanıyordum bence yanlış yönlendirme yapıp boşa masraf yaptırmayalım arkadaşa.

[Klasik AMD'nin driver sorunları. Hiç şaşırmadım. Eski driverları kurmayı denediniz mi? QUOTE="ahmet arpacı, post: 5455813, member: 270861"]
Sistem:
  • RX570 4 GB OC
  • Ryzen 3 2200G
  • ASUS B450M-K Prime
  • 450 Watt PSU
  • 500GB hard disk
[/QUOTE]
Klasik AMD'nin driver sorunları. Hiç şaşırmadım. Eski driverları kurmayı denediniz mi?
Sistem:
  • RX570 4 GB OC
  • Ryzen 3 2200G
  • ASUS B450M-K Prime
  • 450 Watt PSU
  • 500GB hard disk

PSU ile alakası olduğunu sanmıyorum şuan ki sistemim de 1 sene önceye kadar 400W sertifikasız bir güç kaynağı kullanıyordum bence yanlış yönlendirme yapıp boşa masraf yaptırmayalım arkadaşa.
80+ değil psu"um 100 tl lik psu
Oyun içinde mi donuyor yoksa masaüstünde bile donuyor mu?
oyun içinde donuyor sadece

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı