RX570 ve R3 3200G sistem düşük FPS veriyor

PubgMobileSorunn

Centipat
Merhaba arkadaşlar, sistemi 1 yıl önce falan topladım. Gerçekten çok kötüymüş ya. GT 450 sistem ile bunun bir düşük FPS değerlerini alıyordum. Neden olabilir, sizce darboğaz mı yapıyor işlemci ekran kartına? Valorant oynuyorum ama yani millet 750 Ti ile 200 FPS alırken ben 100 - 150 FPS alıyorum, ayrıca çok fena drop yiyorum. Arkada bir şey açık olunca, mesela Google, oyun kasmaktan oynanmıyor. İşlemci mi değiştirmem lazım?

Sistem:
8 GB RAM tek slot.
RX570
R3 3200G
750W PSU
B450M.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sistemi kullanıyoruz ben bundan çok daha iyi değerler alıyorum. Mesela CS:GO'da ortalama 150 FPS alıyorum yer yer 200'e kadar çıkabiliyor. Oyun ayarlarınızı doğru yaptığınıza emin misiniz?

Merhaba arkadaşlar, sistemi 1 yıl önce falan topladım. Gerçekten çok kötüymüş ya. GT 450 sistem ile bunun bir düşük FPS değerlerini alıyordum. Neden olabilir, sizce darboğaz mı yapıyor işlemci ekran kartına? Valorant oynuyorum ama yani millet 750 Ti ile 200 FPS alırken ben 100 - 150 FPS alıyorum, ayrıca çok fena drop yiyorum. Arkada bir şey açık olunca, mesela Google, oyun kasmaktan oynanmıyor. İşlemci mi değiştirmem lazım?

Sistem:
8 GB RAM tek slot.
RX570.
R3 3200G.
750W PSU.
B450M.

Aynı markadan 8 GB RAM daha al ve diğer boş slota tak. Ekran kartı driverlarının güncel olduğundan emin ol. Bilgisayar çok ısınıyorsa performans düşebilir.

3200G Single Channel RAM ile RX570'e darboğaz yapar. Bütçeniz varsa bir adet daha RAM alın veya soğutmanız yeterliyse işlemciye overclock yapabilirsiniz.

Aynı markadan 8 GB RAM daha al ve diğer boş slota tak. Ekran kartı driverlarının güncel olduğundan emin ol. Bilgisayar çok ısınıyorsa performans düşebilir.

Çözümler bunlar. Sizin söylediğiniz sorunlara göre.
Çözümler bunlar. Sizin söylediğiniz sorunlara göre.
Google Chrome RAM yer, Windows bildiğim kadarıyla 4 GB RAM yer, oyunuda eklersek RAM kalmıyor.

Geri
Yukarı