R3 3200G sistem GTA V düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10
Sistemim:
Ryzen 3 3200G.
RX550 4 GB.
16 GB RAM.
Gigabyte A320mh.
500W PSU.

High ayarlarda 50-70 arası alıyorum ama bazen birden 40'a düşüyor ve beni çok rahatsız ediyor. Dün 3 saat boyunca oynadım. Oyunu yeni açtığımda oluyordu bu sorun ama sonradan ya olmamaya başladı ya da ben alıştım fark etmedim. Nasıl çözebilirim?

Sistemim:
Ryzen 3 3200G.
RX550 4 GB.
16 GB RAM.
Gigabyte A320mh.
500W PSU.

High ayarlarda 50-70 arası alıyorum ama bazen birden 40'a düşüyor ve beni çok rahatsız ediyor. Dün 3 saat boyunca oynadım. Oyunu yeni açtığımda oluyordu bu sorun ama sonradan ya olmamaya başladı ya da ben alıştım fark etmedim. Nasıl çözebilirim?

Macun yaptın mı?

PC'yi geçen yaz temmuz ayında topladım ve bilgisayarcı bana 2 sene sonra termal macun için gelmemi söyledi ama ben PC'yi her gün kullanıyorum 7 8 saat açık kalıyor ve bu saatlerin yarısında oyun oynuyorum sizce macun kurumuş mudur?
Bro bende haziranın başında aldım 1 ay önce macun değiştirdiğimde kurumaya başlamıştı. Daha değiştirmezdim ama kaliteli bir macuna geçiyordum. Dediğin değerlere gelirsek aynı işlemci bende de var sadece ekran kartım RX570. Bir anda düşüyorsa görev yöneticisinden kaynak izleyiciyi oyun çözünürlüğünü biraz düşür ve cpu ve ekran kartını bi anda kullanıma sokan birşeyler varmı ona bak.

Sistemim:
Ryzen 3 3200G.
RX550 4 GB.
16 GB RAM.
Gigabyte A320mh.
500W PSU.

Bilgisayarın boşlukları yani soğutma delikleri yeterince var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı