R3 3200G - GTX 1650 sistem Valorant'ta düşük FPS veriyor

Daha fazla  
RAM
GSKILL 8GB (1x16GB) RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16 1.35V Tek
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
MSI B450-A PRO MAX AM4 DDR4 3466(OC) VGA DVI HDMI
İşlemci
AMD RYZEN 3 3200g
Evet sistemim yazdığı şekilde ancak Valorant 100FPS alıyorum ekran 144Hz bu sebepli çok kızgınım 😡 şaka bir yana bakabileceklerden ve bakamayacaklardan Allah (C.C) razı olsun amin.

RAM 16 GB ve 8 GB bu arada.

Toplam 24 GB RAM.

Evet sistemim yazdığı şekilde ancak Valorant 100FPS alıyorum ekran 144Hz bu sebepli çok kızgınım 😡 şaka bir yana bakabileceklerden ve bakamayacaklardan Allah (C.C) razı olsun amin.

RAM 16 GB ve 8 GB bu arada.

Toplam 24 GB RAM.
Ayarlar nedir acaba. Eger en yuksekse normal ancak dusuksebir aorun var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce en yüksek ayarlarda düşük FPS der miyim?

Sizce en yüksek ayarlarda düşük FPS der miyim?

Windows 10 Pro.
Biz emin olalim. Dusukse arka plandak icalisan gereksiz (CCleaner vb.) uygulamalari kapat. Chrome gibileride kapat. Sonra bir av ile bilgisyari tarat ben burada kaspersky oneriyorum. Sonra test et olmadi format at yine olmadi o zaman sistemse bir sorun var demek.

Biz emin olalim. Dusukse arka plandak icalisan gereksiz (CCleaner vb.) Uygulamalari kapat. Chrome gibileride kapat. Sonra bir av ile bilgisyari tarat ben burada Kaspersky oneriyorum. Sonra test et olmadi format at yine olmadi o zaman sistemse bir sorun var demek.

Tavsiyelerini uygulamak istemiyorum. 'Format at'

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyelerini uygulamak istemiyorum. 'Format at'
O zaman konu acmayacaktiniz. Ben size duzgun bir sekilde gecenin 2sinde yaziyorum. Hem ayrica direjt format at demedim. Once arkaplandakileri kapat ve av ile tarat dedim. Olmazsa format at dedim.

O zaman konu acmayacaktiniz. Ben size duzgun bir sekilde gecenin 2'sinde yaziyorum. Hem ayrica direjt format at demedim. Once arkaplandakileri kapat ve av ile tarat dedim. Olmazsa format at dedim.

Kardeşim konuyu yardım almaya açıyorum bilmeden format at diyenlere değil. Sorun RAM'lerdenmiş 2 tane 8x2 takınca FPS düzeliyor çünkü kanallar işlemciye yük bindirmiyor. İşlemci eski model olduğu için 16 ve 8 GB RAM yük bindiriyormuş. Donanımsal bir arızayı FPS arttırmak için olan yazılımsal programlar ile yap demene bir şey demiyorum. Ama elbet bir insan FPS arttırmayı daha önce videolardan izleyip eğer hala sorun devam ederse buraya yazıyordur. Sen gelmiş bir de format at diyorsun. Bari bir SSD falan temizle denir format ne? Aç kapa yapsam daha fayda verebilir. Ayrıca trojan mining virüs vb. falan diye şüphe ettiysen sorabilirdin Torrent vb. yerlerden indirdin mi diye hiçbir fikir olmadan format at ne? Neyse. Önerilerin için teşekkürler. ALLAH (C.C) Emanet ol

Kardeşim konuyu yardım almaya açıyorum bilmeden format at diyenlere değil. Sorun RAM'lerdenmiş 2 tane 8x2 takınca FPS düzeliyor çünkü kanallar işlemciye yük bindirmiyor. İşlemci eski model olduğu için 16 ve 8 GB RAM yük bindiriyormuş. Donanımsal bir arızayı FPS arttırmak için olan yazılımsal programlar ile yap demene bir şey demiyorum. Ama elbet bir insan FPS arttırmayı daha önce videolardan izleyip eğer hala sorun devam ederse buraya yazıyordur. Sen gelmiş bir de format at diyorsun. Bari bir SSD falan temizle denir format ne? Aç kapa yapsam daha fayda verebilir. Ayrıca trojan mining virüs vb. falan diye şüphe ettiysen sorabilirdin Torrent vb. yerlerden indirdin mi diye hiçbir fikir olmadan format at ne? Neyse. Önerilerin için teşekkürler. ALLAH (C.C) Emanet ol
Sizde Allah'a emanet olun hocam. Zaten AV ile tarat derken virus bulaşmışmı ondan emin olalım diye yazmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı