RX570 vs GTX1650

Makaleler
32
Yer
Slytherin
Daha fazla  
Bir arkadaşıma sistem topluyorum. Ekran kartı olarak bu ikisinde kararsız kaldım. Gönlüm daha çok performans verdiği için ve daha ucuz olduğu için RX570'ten yana fakat 1650 daha yeni bir kart olduğu için o da cazip geliyor. Siz ne önerirsiniz?

Aklımdaki sistem şu:
Sistem önermek isterseniz de bütçe 4.000 TL. Esneme payını da göz önünde bulundurursak 4.100 TL diyelim.

1400 TL'ye 1650S bulunabiliyor:
1 TB HDD almak yerine bunu almanızı öneririm. İleride HDD eklemesi yapabilirsiniz, lakin ekran kartı olayı ise satıp yenisini almak demektir. O yüzden önceliği ekran kartına verin, RAM ve HDD eklemesi çok basit.

Bir arkadaşıma sistem topluyorum. Ekran kartı olarak bu ikisinde kararsız kaldım. Gönlüm daha çok performans verdiği için ve daha ucuz olduğu için RX570'ten yana fakat 1650 daha yeni bir kart olduğu için o da cazip geliyor. Siz ne önerirsiniz?

Aklımdaki sistem şu:
Sistem önermek isterseniz de bütçe 4.000 TL. Esneme payını da göz önünde bulundurursak 4.100 TL diyelim.

Hocam 4000'e hazır sistemlerde 580'li modeller var neden onlara yönelmediniz?

1400 TL'ye 1650S bulunabiliyor:
1 TB HDD almak yerine bunu almanızı öneririm. İleride HDD eklemesi yapabilirsiniz, lakin ekran kartı olayı ise satıp yenisini almak demektir. O yüzden önceliği ekran kartına verin, RAM ve HDD eklemesi çok basit.
Ben bu ekran kartını görmemiştim teşekkür ederim.
Hocam 4000'e hazır sistemlerde 580'li modeller var neden onlara yönelmediniz?
Hazır sistemlere baktım, içindeki kalitesiz parçaları çıkardığımız zaman bütçeyi aşıyordu. O yüzden yönelmedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı