RX5700-5700XT mantıklı bir tercih olur mu?

5700XT diğer sorunlu kartlar gibi değil voltaj ayarlamaları kökten bozuk, hiç bulaşmamanız lazım il dışı Param Güvende ile 6600 kovalayın.

RX 5xxx serisi sorunlu değil 5700XT sorunlu. Millet 5700XT ile boğuşurken 5500XT ile keyfine bakıyordu insanlar.

5600XT de sorunlu.

Teşekkür ederim. Dediğim gibi bütçemi işlemciye yansıttığım için o fiyatlara çıkmaya pek sıcak bakmıyorum. 3200'e RTX2060 almak gibi bir şansımda var. Yakınımda 3450'ye RX6600 var 1 adet ancak kartın ne kutusu ne faturası var üstelik yurt dışı ürünü bir de pek önerilmeyen Sapphire modeli.

5600XT alsam bu sorunları yaşar mıyım? MSI Gaming model 2.8k.

Hocam 5600XT de de aynı sorun var 2400'e aldım diye aldım çok ucuzdu diye. 5600XT'ye 2500'den fazla verilmez.

Arkadaşım zamanında render için 2 tane 1080 Ti almıştı, kart alacağın zaman sana birini satayım istersen dedi. FE 1080 Ti ve Aorus Extreme var elinde. Sizce alınır mı? Kas gücü olarak 3060 ile kapışan bir kart zaten. Kartın geçmişide temiz. 3.3K gibi bir fiyat.

Arkadaşım zamanında render için 2 tane 1080 Ti almıştı, kart alacağın zaman sana birini satayım istersen dedi. FE 1080 Ti ve Aorus Extreme var elinde. Sizce alınır mı? Kas gücü olarak 3060 ile kapışan bir kart zaten. Kartın geçmişide temiz. 3.3K gibi bir fiyat.

Aorus Extreme olan arkadaşınız ağır kullanmadıysa alınabilir.

RX 6600'e yanaşmıyorsunuz madem. Aorus'a parayı bas gitsin. Hem güvenilir hem size göre fiyatı iyi.

Aorus Extreme olan arkadaşınız ağır kullanmadıysa alınabilir.

Kart sadece render için kullanılmış, zaten render işlerini bırakınca birisini kutuya kaldırmıştı uzun zamandır yatıyordu ama hangisi onu sormadım.

RX 6600'e yanaşmıyorsunuz madem. Aorus'a parayı bas gitsin. Hem güvenilir hem size göre fiyatı iyi.

RX6600'ün internet kafe çıkması olması bana çok ters kalıyor. Param Güvende ile almak istesem de fiyat farkı oluşuyordu. Aorus'un ışıklandırmasını kontrol edebileceğim bir yazılımı var mı?

Kart sadece render için kullanılmış, zaten render işlerini bırakınca birisini kutuya kaldırmıştı uzun zamandır yatıyordu ama hangisi onu sormadım.

RX6600'ün internet kafe çıkması olması bana çok ters kalıyor. Param Güvende ile almak istesem de fiyat farkı oluşuyordu. Aorus'un ışıklandırmasını kontrol edebileceğim bir yazılımı var mı?

Gigabyte Center App ile kontrol ediliyor herhalde.

5000 serisi çok ucuza etraftan düşüyor. Eminim kart iyi durumdadır ama RX5000 serisi kronik sorunlu bende RX 5600XT kullanicisiyim.
WattMan hataları ile boğuşuyorum yani 4-5 saat oyun ardından ekran kartı bir anda cevap vermeyi kesiyor bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kalıyorsun. Donanımsal bir hata değil FurMark testinde falan ortaya çıkmaz bu. Fiyatı iyi ama söylediğim gibi bana bu sorunlar koymaz diyorsan al.

RX 5600XT bende WattMan yaşıyordum VBIOS güncelledim sorun çözüldü eğer boyle bir sorun varsa ve bu yontemi denemediyseniz deneyin derim.

Geri
Yukarı