RX5700 Sistem toplama

Merhaba arkadaşlar. Süreç biraz uzayabilir. İş sonu çalışmaları nedeniyle oldukca yoğunum. Ayrıca biraz daha araştırıp ufak değişiklikler yapabilirim. Ekran kartı konusunuda biraz araştıracağım. 5700xt ile ilgili yorumlarınızı yada alternatif seçenekler hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız çok daha güzel olur :)
Anakartı değiştirmenize gerek yok sistemde kullandığım anakartı kullanabilirsiniz.

Bence ekran kartını değiştirmenize gerek yok RX 5700 kartların sorunlarının çoğu halledildi yeni güncellemeyle ve ufak tefek sorunlarda diğer güncellemeyle halledileceğini düşünüyorum.

Tekrar sizi rahatsız ediyorum. Bu ekran kartını kullanıyormusunuz? Aslında anakart hakkında bir sorum var. Bazı yerlerde bu kartın 32xx MHz, bazı yerlerde 4133 MHz olduğu şeklinde açıklama yazılmış. Acaba farklı versiyonları mı var diye aklıma geldi. akakçe.com bu konuda bilgi yazmamış ve fiyat uygun olunca sormak istedim.

Son düzenleme:
Anakartı değiştirmenize gerek yok sistemde kullandığım anakartı kullanabilirsiniz.

Bence ekran kartını değiştirmenize gerek yok RX 5700 kartların sorunlarının çoğu halledildi yeni güncellemeyle ve ufak tefek sorunlarda diğer güncellemeyle halledileceğini düşünüyorum.
Cidden düzeldimi eyer düzeldiyse sadece anakartı tuf yapıp alırım bellek ısı sorunu çözüldümü yani

Benim bahsettim asus tuf 3 rx5700 bellek ısı sorunu çözüldümü yani

Neden 8000 TL bütçeyle o sistemi almak istiyorsunuz ki bileşenlerinin kalitesi iyi değil attığım sistemi almanız çok daha iyi olacaktır sizin için.
8000 bin tl bütcem yok taş çatlasa 6 bin tl
Alsın kendi seçimi. 2 gün sonra pişman olursa iş işten geçmiş olur.
Öneriniz varsa 5000 6000 civari bundan daha iyi gösterin alayım hemrn

8000 bin tl bütcem yok taş çatlasa 6 bin tl

Öneriniz varsa 5000 6000 civari bundan daha iyi gösterin alayım hemrn
Kasa+PSU biraz düşürün tek siteden bunları çıkardım. Yani kasa+PSU seçimi size kalmisy. Ben kendim kullanıyorum memnun kaldığım için onu seçtim.

RX 5700 ekran kartı
Screenshot_2019-11-06-09-41-06-398_com.android.chrome.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı