RX580 70-75 Derece normal mi?

Benim fanlar 75 derecede bile %40 civarı dönüyor. Ne zaman %80 dönmeye çıksa 60 dereceye düşüyor. Dediğim gibi fan hızlarını ayarlaman gerek. Ayrıca kasanın hava akışı nasıl?

Benim fanlar 75 derecede bile %40 civarı dönüyor. Ne zaman %80 dönmeye çıksa 60 dereceye düşüyor. Dediğim gibi fan hızlarını ayarlaman gerek. Ayrıca kasanın hava akışı nasıl?

Bilgisayar kasaları hakkında en ufak bir fikrim yok. Ben bilgisayarı alırken kasa ve PSU bundle olarak satılıyordu. Bana da gayet ucuz geldi ben de gittim aldım.

Kasa olarak Corsair Carbide Spec-04 kullanıyorum. Dediğim gibi bilgisayar kasaları hakkında en ufak bir fikrim yok. Kendi kasamın hava akışı nasıldır onu da bilmiyorum :)

Bilgisayar kasaları hakkında en ufak bir fikrim yok. Ben bilgisayarı alırken kasa ve PSU bundle olarak satılıyordu. Bana da gayet ucuz geldi ben de gittim aldım.

Kasa olarak Corsair Carbide Spec-04 kullanıyorum. Dediğim gibi bilgisayar kasaları hakkında en ufak bir fikrim yok. Kendi kasamın hava akışı nasıldır onu da bilmiyorum :)
Eğer kablolama düzenli ise sıkıntı yok zaten kabloları düzenlediğinizi söylemiştiniz değerler normal fakat içinizi rahat ettirmek için 1 adet daha fan alabilirsiniz ben Akasa Viper öneriyorum

Eğer kablolama düzenli ise sıkıntı yok zaten kabloları düzenlediğinizi söylemiştiniz değerler normal fakat içinizi rahat ettirmek için 1 adet daha fan alabilirsiniz ben Akasa Viper öneriyorum

Açıkçası ben şu fanı almak istiyordum;

MSI Torx 12cm Kasa Fanı Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

Kasa ve bilgisayar parçaları (sandalyem dahil) siyah ve kırmızı. Akasa Viper dengeyi bozar biraz :D

CPUID HWMonitor ile fan hızlarını görebilirsin. Bütün sistemin resmini atarsan iyi olur.

Ancak yarın gönderebilirim, sabah mesai var malum :)

Olabilir ben görünüşten çok performansa önem veririm MSI fan hiç kullanmadım Akasa Viper hem sessiz hemde performanslı haberiniz olsun

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Ben de çok takıntılı değilim fan araştırırken Akasa Viper'ı da göz önünde bulunduracağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı