RX580 8 GB ile mining yapmak mantıklı mıdır?

Sitede para birimi olarak TRY var. Üstelik elektrik faturasını Kwh cinsinden maliyetini seçebiliyorsunuz. Yabancı sitelerle yerli site arasında neden bu kadar fark var ?
Malesef bilgim yok hiç yabancı site kullanmadım kartım da mining yapamıyor. Ama dediğim gibi karşılaştırdığımda çıkan sonuçlar kriptom sitesini doğruladı. Belki farklı kartlarda farklı sonuçlar çıkar bir gün deneyip karı görmek en iyisi.
Sitede para birimi olarak TRY var. Üstelik elektrik faturasını Kwh cinsinden maliyetini seçebiliyorsunuz. Yabancı sitelerle yerli site arasında neden bu kadar fark var ?
Etheriumun çok değişken olmasının da bu para değişiminde etkisi vardır muhakkak.

Hepinize tek tek çok teşekkür ederim çok yardımınız dokundu aklımdaki tüm soruları cevaplamış oldunuz tekrardan sağ olun.

@sivrisnake4 Ben de bu siteyi referans alıyorum. RTX 3070 ile tam olarak 1 hafta için verdiği değeri kazdım.

dostum rx580 8gb dedıgın ayarları windowsta yaptım fakat 24mh alıyorum bilgin var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…