RX580 8 GB ile mining yapmak mantıklı mıdır?

Sitede para birimi olarak TRY var. Üstelik elektrik faturasını Kwh cinsinden maliyetini seçebiliyorsunuz. Yabancı sitelerle yerli site arasında neden bu kadar fark var ?
Malesef bilgim yok hiç yabancı site kullanmadım kartım da mining yapamıyor. Ama dediğim gibi karşılaştırdığımda çıkan sonuçlar kriptom sitesini doğruladı. Belki farklı kartlarda farklı sonuçlar çıkar bir gün deneyip karı görmek en iyisi.
Sitede para birimi olarak TRY var. Üstelik elektrik faturasını Kwh cinsinden maliyetini seçebiliyorsunuz. Yabancı sitelerle yerli site arasında neden bu kadar fark var ?
Etheriumun çok değişken olmasının da bu para değişiminde etkisi vardır muhakkak.

Hepinize tek tek çok teşekkür ederim çok yardımınız dokundu aklımdaki tüm soruları cevaplamış oldunuz tekrardan sağ olun.

Hocam kartınızın soğutma anlamında başarılı bir model olduğundan yeterli değerler ve yeterli güç limitini ayarlarsanız kartınıza vereceği tek zarar fanların yıpranması olur. Bu da pek önemli değil bana kalırsa. Karınıza gelirsek aylık 7/24 kazarsanız 440 TL'lik bir geliriniz olur. Tabii ki elektrikleri de çıkarsak.

Bu ayarlar en stabil ve verimli ayarlardır. Kullanabilirsiniz.
Eki Görüntüle 858970

Açıkçası uzun vadeli mining yapmış biri olarak kartınız 50 MH/s'ın üstü kazmıyorsa tek kartla yapmaya pek değmiyor. Hele geceleri o sesle uyumak, içeriye verdiği kuru sıcak hava vs. vs.

Yinede denemek istiyorum derseniz zararı olmaz.
dostum rx580 8gb dedıgın ayarları windowsta yaptım fakat 24mh alıyorum bilgin var mı

Geri
Yukarı