RX580 8 i5 9400F sistem için uygun monitör önerisi

Bütçe
3000-4000
2500-4000 arasında iyi bir monitör önerisi alabilir miyim? Online oyun çok oynamıyorum.

Aşağıda linkini bıraktığım monitör güzel indirime girmiş, kendim kullanıyorum memnunum.
Üstteki Lenovo G24-20'ye de bakılabilir ama eğer yüksek Hz'e gerek yok diyorsan:

Aşağıda linkini bıraktığım monitör güzel indirime girmiş, kendim kullanıyorum memnunum.
Üstteki Lenovo G24-20'ye de bakılabilir ama eğer yüksek Hz'e gerek yok diyorsan:
ViewSonic gerçekten güzel duruyor. Lenovo ile arasında kaldım şu an. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

ViewSonic gerçekten güzel duruyor.
Asla alınmaz. Rampage, Game booster gibi fason markaların ürünlerine bakarken 41 defa düşünün derim.

ViewSonic gerçekten güzel duruyor. Lenovo ile arasında kaldım şu an. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?
https://www.amazon.com.tr/VIEWSONIC...r&qid=1678196375&sprefix=,aps,161&sr=8-6&th=1 bir de gezinirken bu çıktı karşıma buna ne dersiniz?

ViewSonic gerçekten güzel duruyor. Lenovo ile arasında kaldım. Şu an. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

ViewSonic gerçekten güzel duruyor.

https://www.amazon.com.tr/VIEWSONIC-VX2418-P-MHD-1920x1080-FreeSync-MONITOR/dp/B08X1L6GYT/ref=sr_1_6?crid=1NTZ4GIHP1YO0&keywords=monitör&qid=1678196375&sprefix=,aps,161&sr=8-6&th=1 bir de gezinirken bu çıktı karşıma buna ne dersiniz?

Şu anda XG2405-2'yi tercih ederdim. Normalde G24-20 ViewSonic'ten daha iyi bir monitör deniliyordu ama son zamanlarda coil whine sorunu patlak verdi. O yüzden XG2405-2 bu bütçede rakipsiz denilebilir şu anlık. VX2418-P-mhd ghosting sorunlu bir model, almanızı önermiyorum.

Şu anda XG2405-2'yi tercih ederdim. Normalde G24-20 ViewSonic'ten daha iyi bir monitör deniliyordu ama son zamanlarda coil whine sorunu patlak verdi. O yüzden XG2405-2 bu bütçede rakipsiz denilebilir şu anlık. VX2418-P-mhd ghosting sorunlu bir model, almanızı önermiyorum.
XG2405-2'yi almak istiyorum fakat satıcısına pek güvenemedim. Diğer sitelerde ne yazık ki çok daha pahalı. Diğer sitelerde indirim olana kadar farklı alternatifler için bakınacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı