RX580 "DRIVER_POWER__STATE_FAILURE" ve farklı mavi ekran hataları

Gorkido

Femtopat
Sistem özellikleri:
Win 10.
Radeon RX 580 series.
AMD Ryzen 5 1600 six-Core Processor.
8 GB RAM.
3.20 GHz.
64 Bit.
Ve SSD(240 GB) var.
Sorun:
Bilgisayarı alalı tam 5 gün oldu ve o 5 günde bilgisayara olmayan şey kalmadı.
İlk gün oyunlarımı yüklemiştim GTA 5 oynuyordum 80 FPS Full grafiklerde sonra çıktım oyundan Windows güncellemesi yaptım yeniden başlatma istedi ve boom bir anda mavi ekran verdi ve "DRIVER_POWER__STATE_FAILURE" dedi.

IMG_20200612_012306.jpg

Sonraki gün CS:GO oynuyordum 300 FPS'de sabit neredeyse her neyse oynuyordum bir anda takıldı oyun dedim, bu gelmeyecek herhalde sonra bir anda mavi ekran verdi.

IMG_20200614_172959.jpg

Bu sefer "kernel data ınpage error" dedi dedim bir çözümü vardır birine götürdük yaptırmaya, RX580 ile alakalı her şeyi silip en baştan yükledik dedim düzeldi herhalde. Girdim CS:GO'ya yine oynuyorum ve takıldı geri geldi takıldı, geri geldi. Her neyse bu sefer olmadı ama hep takılıyordu...Çıktım oyundan başka bir oyuna girdim test amaçlı oyun adı scp: SL küçük bir oyun her neyse .d oynuyordum takıldı 20 saniye: O geri geldi ve bir daha takıldı 30 saniye falan ve bom yine mavi ekran ama bu sefer farklı vid.sys bir şeyi dedi dedim "bu ne?" Bugün servise tekrar götüreceğiz ama düzeleceğini sanmıyorum :) o yüzden sizlere başvurayım dedim...

IMG_20200614_222005.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı