RX580 GTA 5 kenarların pürüzlü gözükmesi

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Resimde de gördügünüz gibi ilerdeki yolun kenarlarında çok ciddi kenar düzeltme sorunları var bu gerçekten çok rahatsız ediyor ayarlarda her şey ama her şey Full yükseltebilecegim tek bir ayar bile kalmadı ama neden böyle oluyor?

RX580.
Ryzen 2600.

Dosya Ekleri

• Adsız2345.png
    Adsız2345.png
    767,5 KB · Görüntüleme: 85
Çözümlemeyi düşürüp, radeon arayüzünden keskinlik ayarını açabilirsiniz veya fxaa ile beraber bunu kullanabilirsiniz.
Çözümleme dediginiz şey ne? ayrıca zaten bütün oyunları özel radeon ayarları açık şekilde kullanıyordum ama tek kanal ve 2400mhz ram kullandıgım için kullandıgım ram sistemi çok aşşagı çekiyor stabil performans alamadıgımdan o ayarları artık ellememeye karar verdim şöyle birşeyde var kullandıgım ram 2400mhz ama onu 3000mhz yapınca işlemcinin sıcaklıgı çok çıkıyor belki sıcaklık artışı çok olmasa o ayarlarıda açar hatta oyunun içinden msaa ayarını bile yükseltebilim hepsi birbiriyle baglantılı yani :(

RAM'le falan alakası yok çözünürlüğü yükselt, FXAA ve MSAA açmayı dene. FXAA performans kaybına neden olmuyor zaten. 1080p değil herhalde çözünürlük?
tabiki 1080p ayrıca haklısın ram frekansının dogrudar bir baglantısı yok demeye çalıştıgım şey ramlerim yüksek frekans ve çift kanal olsaydı msaayı açabilirdim aslında bu şekilde de 2x e kadar açabiliyorum ama şehir içinde 50-60 çimenlik alanlarda 30 a düşüyor hele trevor un takıldıgı mekanlarda araba sürmek tam bir işkence

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı