GTA 5 kenarların tırtıklı gözükmesi sorunu

Skyfin

Decapat
GTA 5'de beyaz çizgiler dalga halinde ilerliyor ve kenarlar tırtıklı gözüküyor. Görüntü çok kötü olduğu için oynama istediği gelmiyor içimden. Oyun Steam'den alındı. Nvidia driverleri güncel, oyunu sildim yükledim olmadı. Bilgisayara format attım olmadı.
GTA 5 Grafiklerin Çizgili ve Tırtıklı Olması bu konudaki arkadaşın yaşadığı sorunla aynısı. Laptop bilgisayara sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu "kalite" görünümü

3zJjGp.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
- || Masaüstü > Sağ tık [Sağ click] > NVIDIA denetim masası > 3D Ayarları > 3D Ayarlarının yönetilmesi > Program ayarları. || Buradan istediğiniz oyunu veya programı seçerek istediğiniz/dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.(Sisteminizin çerçevesi içinde maxiumum yapabilirsiniz. Fazlasını yapmazsınız.)

- NVIDIA denetim masası üzerinden : video görüntüsü ayarları,görüntü önayarlarını yap,PHSYX yapılandırması.| Bunları yaparsanız büyük bir FPS alacağınızı sanıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı