RX580 sistem GTA4'te eski performansını vermiyor

keremkaraagacc

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Hyperx is a division of kingston 8+8 16gb
SSD veya HDD modeli
Kingston snv2s1000g
Ekran kartı
Sapphire Radeon RX580
Anakart
Asus Prime A320m-a
İşlemci
Amd Ryzen 2400G
Arkadaşlar selamünaleyküm bilgisayarımda bir sıkıntı var ama işlemcide mi RAM'de mi ekran kartında mı anlayamıyorum. Birisi yardımcı olabilir mi? (Oyun GTA4) Eskiden çok rahat oynatıyordu lakin birdenbire bir şeyler oldu. Ne yapmalıyım bir tamirciye falan mı götüreyim?

image.jpg
image.jpg
image.jpg

ARKADAŞLAR DÜZELTME YAPIYORUM 2TANE GPU SICAKLIĞI ALMIŞIM 2.Sİ GPU KULLANIMI OLACAKTI TEKRARDAN YÜKLÜYORUM RESMİNİ EKRAN KARTI YANİ GPU1 KULLANIMI %0 GÖSTERİYOR GPU 2 KULLANIMINI YÜKSEK RAKAMDA GÖSTERİYOR GPU2: AMD RADEON RX VEGA 11 GRAPHİCS

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    117,9 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyunu vulkan ile çalıştırmayı deneyin.Performans açısınıdan daha iyi bir deneyim sunuyor.

Diğer oyunlarda böyle bir sorun var mı? GTA 4 optimizasyonu kötü bir oyun. Yeni sistemlerde pek düzgün çalışmayabiliyor.
Tüm oyunlarda aynı malesef eskiden 300-400 fps aldığım oyunlarda 30-40 ı zar zor görüyor rocket league gibi

GTA 4 optimizasyonu kötü bir oyun ve böyle sorunlar olabilir.
Tüm oyunlarda aynı sorun maalesef

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Oyunu vulkan ile çalıştırmayı deneyin.Performans açısınıdan daha iyi bir deneyim sunuyor.
Kral ben sorunun nerden kaynaklandığnı anlamak istiyorum.Ona göre parça değişeceğim

Tüm oyunlarda aynı malesef eskiden 300-400 fps aldığım oyunlarda 30-40 ı zar zor görüyor rocket league gibi

Tüm oyunlarda aynı sorun maalesef
Ekran kartının gücünü kesmiş olabilirsin. Gücünün %100ünü kullanmıyor şuan.

Bunla alakası yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı