GTA4 yeterli performans vermiyor

İşletim sistemi
Windows 7

Şebnem Ferah

Megapat
Makaleler
9
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Gitarist
512MB ekran kartım var ancak oyunu en leş ayarlarda kasarak oynuyorum (4 GB RAM Intel Core Duo 2 driectx 11 uyumlu 512MB ekran kart) ancak benimle aynı sisteme sahip olupta medium ayarlarda benden daha iyi performans alıyorlar (ekran kartı 512MB ancak performansı yüksek bu enb yi GTA SA da oynatıyor kasmadan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

) Bir şekilde bir dosyayla ya da bir modla bu düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
512 MB ekran kartınız nedir? GTA IV optimizasyon olarak oldukça kötü bir oyun, sizin sisteminiz yeterli değil gibi gözüküyor.

Dostum ekran kartımın performansı 1-2 GB'lik ve ayrıca oyunun sistem gereksinimlerini rahat karşılıyor ve benimle aynı sistem olan medium ayarlarda oynuyor.
Bazı modlar var hocam bakabilirsiniz YouTube'dan.

Hocam link atarsanız sevinirim.
512 MB ekran kartınız nedir? GTA IV optimizasyon olarak oldukça kötü bir oyun, sizin sisteminiz yeterli değil gibi gözüküyor.

NVIDIA GeForce 105m (2009 çıkışlı güncel driver lı)

Oyun 2009'da çıkan iyi ekran kartlarında bile tam performanslı oynanmıyordu. Ayrıca şu 512 MB, 1 GB, 2 GB gibi VRAM'ler ile ekran kartı kıyaslamayı artık aşmamız lazım.
Ben tam performans istemiyorum hocam
Ekran kartınız GTA 4 için yetersiz çünkü optimizasyon sorunu var ve ekran kartınız yazılımsal olarak DX11 destekli donanımsal olarak ise DX10.

Benimle aynı sistemde daha iyi ayarlarda daha iyi performans veriyor.
Hocam başka bilgisi olan yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı