RX580 sistem ne kadar eder?

Acil nakite ihtiyacım var. Alttaki sistemi sizce nasıl bir fiyat belirlemeliyim?

İşlemci: Ryzen 5 1600 AF 12nm.

Ekran kartı: Sapphire Nitro+ RX580 4 GB.

RAM: XPG spectra D40 8x2 16 GB Full RGB 2400 MHz O.C ile 3200 MHz hıza çıkabiliyor.

SSD: M.2 NVMe 256 GB 3100 yazma 2500 okuma hızı s. P.

Power: High Power 600W.

Kasa: Rampage thunder Pro.

Tıpatıp aynı bilgisayar bende var. Senin yerinde olsam 8-9 arası koyardım. Ama 10k ya koyanıda gördüm. 5-6 diyen arkadaşlara pek aldırış etmeyiniz. Akıllarınca piyasayı düşürmeye çalışıyorlar 😄

Tıpatıp aynı bilgisayar bende var. Senin yerinde olsam 8-9 arası koyardım. Ama 10k ya koyanıda gördüm. 5-6 diyen arkadaşlara pek aldırış etmeyiniz. Akıllarınca piyasayı düşürmeye çalışıyorlar 😄

Aynen hocam piyasayı düşürüp bütün kasaları toplayacağız :D
8-9 alan olursa söyle satayım bende kendi sistemimi.

Aynen hocam piyasayı düşürüp bütün kasaları toplayacağız :D
8-9 alan olursa söyle satayım bende kendi sistemimi.

GT730'lu sistemler 7.5k ya satılıyor sıfırı. 5k-6k ya sat bakalım mutlu olabilecek misin? Sistemin ekran kartı sıfırı 7k. Arkadaşımla aynı anda sistemi aldık çocuk 2 hafta önce 8K ya sattı. Tabii iki hafta önce sistem 5K ise bilemem😄

r5 2600x, 32 gb ram, 120 gb ssd, 500 gb hdd, 500 watt power'lı ekran kartsız sistemi 4'e satmaya hazırım size. Geri kalan 5'in 3500'üne bu attığım kartı alırsınız. 1500 lira cebinizde kalır. Bendeki parçaların 1 yıl daha garantisi var. Kendinizi küçük duruma düşürmek istemiyorsanız mail bırakabilirim alışveriş için.

GT730'lu sistemler 7.5k ya satılıyor sıfırı. 5k-6k ya sat bakalım mutlu olabilecek misin? Sistemin ekran kartı sıfırı 7k. Arkadaşımla aynı anda sistemi aldık çocuk 2 hafta önce 8K ya sattı. Tabii iki hafta önce sistem 5K ise bilemem😄

Hocam GT 730 sisteme kim 7.5k veriyor Allah aşkına yapmayın ya, sistemin ekran kartı sıfırı 7K diyorsun kim alıyor onu o fiyata peki? 7K ya sen RTX 3050 veya RX 6600 XT gibi kartlar alabiliyorsun he bir de 7K olanıda 8 GB'dir emin ol eğer kart 4 GB ise o kadar uçuk fiyatlar etmez ikinci elde maksimum 4-5k eder, 8K ya satabildiyse güzel kazıklamış.(bir de nerede sıfır satılıyor 4 GB olanı onu da anlamadım.)

5 6 diyen arkadaşlar ilanlarda o paraya varsa eğer ben toptan alayım o paralara saçma sapan sistemler var.

Hocam onlar satilmayan ilanlar sarap gibi yillaniyor orlarda sizin satma niyetiniz varsa 5-6 ya koyarsiniz satilir. ya da 8-9'a koyarsiniz satmayi beklersiniz ki ben 8K verecegine 2dk daha veririm daha guclu sistem alabilirim.

r5 2600x, 32 gb ram, 120 gb ssd, 500 gb hdd, 500 watt power'lı ekran kartsız sistemi 4'e satmaya hazırım size. Geri kalan 5'in 3500'üne bu attığım kartı alırsınız. 1500 lira cebinizde kalır. Bendeki parçaların 1 yıl daha garantisi var. Kendinizi küçük duruma düşürmek istemiyorsanız mail bırakabilirim alışveriş için.
En nihayetinde bilgisayarınızı 7.5k ya satıyorsunuz. Sağolun bilgisayara ihtiyacım yok. 5k ölücülük demek

En nihayetinde bilgisayarınızı 7.5k ya satıyorsunuz. Sağolun bilgisayara ihtiyacım yok. 5k ölücülük demek
Aradaki fark işlemci ve ram farkıyla kat kat kapanır ama size bunu anlatmanın bir manası olmadığını bu son yazdığınız mesajda anladım. İyi forumlar, 9kya o çöplüğü satmakta başarılar. Umarım satarsınız :)

Yeni konular

Geri
Yukarı