RX580 sistem ne kadar eder?

Hocam GT 730 sisteme kim 7.5k veriyor Allah aşkına yapmayın ya, sistemin ekran kartı sıfırı 7K diyorsun kim alıyor onu o fiyata peki? 7K ya sen RTX 3050 veya RX 6600 XT gibi kartlar alabiliyorsun he bir de 7K olanıda 8 GB'dir emin ol eğer kart 4 GB ise o kadar uçuk fiyatlar etmez ikinci elde maksimum 4-5k eder, 8K ya satabildiyse güzel kazıklamış.(bir de nerede sıfır satılıyor 4 GB olanı onu da anlamadım.)

ASUS RX580 8 GB minimum 10k şu an bakarsanız RX580 4 GB ise dediğiniz gibi 4K olsun diyelim. Sistemi sadece 5K ya koyacağıma sadece ekran kartını satarım.
Aradaki fark işlemci ve RAM farkıyla kat kat kapanır ama size bunu anlatmanın bir manası olmadığını bu son yazdığınız mesajda anladım. İyi forumlar, 9kya o çöplüğü satmakta başarılar. Umarım satarsınız :)

Sistemimi satmaya çalışmıyorum. Arkadaş öneri istemiş. Öneri verdim. 2. el piyasaya bakarsanız eğer 1050 Ti sistem 5Kdan aşağı değil. Uzun süredir 2.el alım satımla uğraşıyorum 9K biraz abartı ama 5K ya o sistemi satmak biraz garip olur sanki.

ASUS RX580 8 GB minimum 10k şu an bakarsanız RX580 4 GB ise dediğiniz gibi 4K olsun diyelim. Sistemi sadece 5K ya koyacağıma sadece ekran kartını satarım.

Hocam arkadaş 3.5'a satıyor ekran kartını :D ayrıyeten RX 580 8 GB şu anda üretilen bir kart değil 2-3 satıcısı var sıfır açılmamış onlarda 1-2 stoğu var yani ellerinde kalmış onlara bakarak bir fiyat belirleyemezsin bir de biz 5 demedik 5-6 dedik farkedersen. Sadece ekran kartını sat elinde sistem kalsın ne fark eder onu da 2-2.5knin üzerine satamazsın, ama senle bunu tartışmanın bir manası yok ben ne anlatsam sen boş dayanaklarınla bana cevap vereceksin.

Hocam arkadaş 3.5'a satıyor ekran kartını :D ayrıyeten RX 580 8 GB şu anda üretilen bir kart değil 2-3 satıcısı var sıfır açılmamış onlarda 1-2 stoğu var yani ellerinde kalmış onlara bakarak bir fiyat belirleyemezsin bir de biz 5 demedik 5-6 dedik farkedersen. Sadece ekran kartını sat elinde sistem kalsın ne fark eder onu da 2-2.5knin üzerine satamazsın, ama senle bunu tartışmanın bir manası yok ben ne anlatsam sen boş dayanaklarınla bana cevap vereceksin.

Haklısınız ancak bu arkadaşta olan muadil sistemler 7.5'den başlıyor 5-6k ya satan az kişi gördüm. Orta düzey bir sistem değil ancak 6K ya satmak bana az geldi.

Haklısınız ancak bu arkadaşta olan muadil sistemler 7.5'den başlıyor 5-6k ya satan az kişi gördüm. Orta düzey bir sistem değil ancak 6K ya satmak bana az geldi.

Hocam koyulmuş olabilirde o düzeyde daha iyi bir sistem alabiliyorsun o fiyattan satılması için her şeyin kutusu faturası olması filan lazım kısaca tertemiz olması lazım 6K olmasın 6.5 olsun hani ama 7-7.5 satamaz.

GT730'lu sistemler 7.5k ya satılıyor sıfırı. 5k-6k ya sat bakalım mutlu olabilecek misin? Sistemin ekran kartı sıfırı 7k. Arkadaşımla aynı anda sistemi aldık çocuk 2 hafta önce 8K ya sattı. Tabii iki hafta önce sistem 5K ise bilemem😄

7.kya sıfır i3 10100F 1650'li sistemler var.

Sistemimi satmaya çalışmıyorum. Arkadaş öneri istemiş. Öneri verdim. 2. el piyasaya bakarsanız eğer 1050 Ti sistem 5kdan aşağı değil. Uzun süredir 2.el alım satımla uğraşıyorum 9K biraz abartı ama 5K ya o sistemi satmak biraz garip olur sanki.

10Kya onu alacak bulamazsınız, 6600XT'ler bile 9K Amazon jpdan alınırsa 7, 5K oluyor.

Daha önce de konu açmıştım fakat sadece kasayı değil komple sistemi toplu halde satma kararı aldım. Bu şekilde ne kadar fiyat belirlemem gerekiyor?

Monitör; Philips 276e 75 Hz 1 ms 27 inç.

Mouse; Sensei Ten true move Pro.

Klavye; Gamepower Calypso.

Kulaklık; Gamepower Warlord 7.1

Kasa: Rampage thunder Pro.

İşlemci: Ryzen 5 1600 AF 12nm 6 çekirdek 12 iş parçacığı.

RAM: XPG spectra D40 8x2 16 GB Full RGB 2400 MHz O.C ile 3200 MHz hıza çıkabiliyor.

Anakart Gigabyte AB350M D. V. 3 O.C

SSD: M.2 nvm 256 GB 3100 yazma 2500 okuma hızı s. P.

Ekran kartı: Sapphire Nitro+ RX580 4 GB

High Power 600watt 80+ Bronze Power Supply
Bugün sistemi 7k ya sattım 5 6 diyen arkadaşlar aramaya devam etsin.
Hocam koyulmuş olabilirde o düzeyde daha iyi bir sistem alabiliyorsun o fiyattan satılması için her şeyin kutusu faturası olması filan lazım kısaca tertemiz olması lazım 6K olmasın 6.5 olsun hani ama 7-7.5 satamaz.
7K ya bugün sattım hocam.

Son düzenleme:
daha önce de konu açmıştım fakat sadece kasayı değil komple sistemi toplu halde satma kararı aldım. Bu şekilde ne kadar fiyat belirlemem gerekiyor?

Monitör; Philips 276e 75 Hz 1 ms 27 inç.

Mouse; Sensei Ten true move Pro.

Klavye; Gamepower Calypso.

Kulaklık; Gamepower Warlord 7.1

Kasa: Rampage thunder Pro.

İşlemci: Ryzen 5 1600 AF 12nm 6 çekirdek 12 iş parçacığı.

RAM: XPG spectra D40 8x2 16 GB Full RGB 2400 MHz O.C ile 3200 MHz hıza çıkabiliyor.

Anakart Gigabyte AB350M D. V. 3 O.C

SSD: M.2 nvm 256 GB 3100 yazma 2500 okuma hızı s. P.

Ekran kartı: Sapphire Nitro+ RX580 4 GB

High Power 600watt 80+ Bronze Power Supply
Bugün sistemi 7K ya sattım 5 6 diyen arkadaşlar aramaya devam etsin.

7K ya bugün sattım hocam.

Hocam nereden sattin bende 3 3100, GTX 1060 sistemi 7K ya piyasayi arastirip koydum diger sistemlere gore de fiyati uygun ama satilmadi daha.

Son düzenleme:
Hocam nereden sattin bende 3 3100, GTX 1060 sistemi 7K ya piyasayi arastirip koydum diger sistemlere gore de fiyati uygun ama satilmadi daha.

Tamamen açıklamayı düzgün yazıp sabırlı olarak. Çok boş insan ve cebinde parası olmadan öylesine yazan insanlar var. Ve şu bir gerçek bu forumda cidden piyasayı kendince düşürmeye çalışan tipler var. Abi 5 1600 AF 580 sistemi kendisinin olsa 9'dan aşağıya ilana koymayağını ben biliyorum. Her şeyi geçtim RAM ve SSD'im zaten 4 bin lira civarı tutuyor hangi kafayla hakkettiği 5 diyebiliyorsun bu sistemin? Bunu da buradaki birçok kişinin yaşının küçük olmasına veriyorum kendince piyasacılık oynuyorlar. Neyse hocam çok uzattım sistemin resimleri çok önemli HD kaliteli fotoğraflar yükleyip açıklamayı uzun anlaşılır cezbedici yazın. Telefon ve mesaj açık olsun başlığı da insanların gireceği şekilde ilgi çekici yapın. Acelem olmasa bu sistemi 7000 değil 8500 9000 gibi rakamlarada satardım. Bu hafta acil nakite sıkıştığım için 7'ye gönderdim 5 diyen arkadaşlar gitsin Turbox toplasın. 5 liraya APU sistem kalmadı bile ne cahil insanlar var hey Allah'ım.

Yeni konular

Geri
Yukarı