RX580 sistem oyunlarda görüntü kaymaları oluyor

Ademg

Decapat
Daha fazla  
Birçok oyunda bu hataları alıyorum. Garantiye gönderdim bir sorun bulunamadı dediler geri gönderdiler. Ekran kartı haricinde başka bir şeyden kaynaklanır mı bu hatalar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı eğer sorunu driver yüzünden yaşatmıyorsa çip veya belleklerde bir sorun olabilir. DDU ile driveri silip tekrar yüklemeyi deneyin.

HDD mi var SSD mi?
Ssd
V-Sync açık mı?
Kapalı ve açık ikisinde de oluyor
Ekran kartı eğer sorunu driver yüzünden yaşatmıyorsa çip veya belleklerde bir sorun olabilir. DDU ile driveri silip tekrar yüklemeyi deneyin.
Her şeyi yaptım yapılıcak yazılımsal olarak

@Ademg yazılımsal olarak olmuyorsa o zaman kartın frekanslarını düşürmeyi deneyin. Modlar arasında güç tasarrufu modunu seçip deneyin. Belki sorun güç ile alakalıdır. Yani donanımsal.
Güç tasarrufu modunda çok fazla fps kaybı yaşıyorum 2 dk sonra siyah Erkan hatası alıp kapanıyor zaten. Frekansları düşürmeyi denedim watman hataları almaya başladım.

Güç tasarrufu modunda çok fazla FPS kaybı yaşıyorum 2 dk sonra siyah erkan hatası alıp kapanıyor zaten. Frekansları düşürmeyi denedim watman hataları almaya başladım.

Voltajı düşürmeden frekansları düşürmeyi deneyin. Ayrıca RAM frekansını düşürmeyi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı