İyi bir telefon vs iyi bir laptop

Otomaber

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İ5-1240P - RAM: 16 GB - Ekran Kartı: İrıs Xe Graphics - Depolama: 512 GB SSD
Meslek
Serbest Çalışan
İyi bir telefon mu iyi bir laptop mu? İkisinden birini seçmek zorunda olsanız hangisini seçerdiniz? Neden?

Telefon.
Küçük, taşınabilir, hafif, bilgisayar kullanmasını bilmiyorum bilgisayarla işim yok.
S Pen destekli tablet alırım hatta Tab S9 Ultra telefonu da boş ver.

Son düzenleme:
Cevabın ucu açık bir soru, kimi ben günlük ders çalışıyorum ya da film izliyorum diyerek laptop alır, kimide benim telefona ihtiyacım var Instagram'da hikaye paylaşmadan duramam diyerek telefona yönelir.

Hayatında hangisinin daha kritik yeri varsa o. Mesela benim için telefon alo desin yeter, belki youtube, whatsapp falan. Ama laptop önemli.
Bir başkası için de laptop önemsizdir ama telefonun kamerası, hafızası, hızı vb. çok daha önemlidir.

Kişiye göre ve ihtiyaca göre çok değişir bu durum yani 100 kişi laptop diyebilir, diğer 100 kişi de telefon diyebilir, eğer kendin için öneri arıyorsan kendi ihtiyaçlarını belirlemelisin öncelikle.

Aynı seçenek bana geldiğinde kasa almıştım telefonum berbat olmasına rağmen. İnstagram, whatsapp ve birini aramak dışında pek bir işim yok telefonla. Senin için ne daha kullanışlı olacaksa o.

Yeni konular

Geri
Yukarı