RX580 sistemde New World düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

anilcaliskan

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba,

New World oyununu satın alıp oynamaya başladım fakat orta ayarlarda düşük FPS alıyorum. AMD Radeon uygulamasında sistemim standartı karşılıyor gözüküyor zaten oyunu almadan önce minimum sistem gereksinimlerinede baktım fakat şu anda orta ayarlarda 53FPS ortalamam var.

Sistemim;

Sapphire Nitro+ RX580 8 GB.
R5 3600.
2x8 3000MHz.
M.2
Windows 11.

Sizce bu sistem için orta ayarlarda 53 FPS ortalaması normal mi? Bana bir sorun var gibi geldi. Oyunda mı bir optimizasyon problemi var yoksa sorun bende mi çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

New World oyununu satın alıp oynamaya başladım fakat orta ayarlarda düşük FPS alıyorum. AMD Radeon uygulamasında sistemim standartı karşılıyor gözüküyor zaten oyunu almadan önce minimum sistem gereksinimlerinede baktım fakat şu anda orta ayarlarda 53FPS ortalamam var.

Sistemim;

Sapphire Nitro+ RX580 8 GB.
R5 3600.
2x8 3000MHz.
M.2
Windows 11.

Sizce bu sistem için orta ayarlarda 53 FPS ortalaması normal mi? Bana bir sorun var gibi geldi. Oyunda mı bir optimizasyon problemi var yoksa sorun bende mi çözemedim.

Oyun ayarlarına bakmayı dener misiniz?

Oyunda optimizasyon problemi var. Bende 2060 Super kullanıyorum. Şehirlerde 50 civarlarına kadar düşüyor. Ormanda, zindanlarda 110 civarlarında geziyor FPS.

Oyunda optimizasyon problemi var. Bende 2060 Super kullanıyorum. Şehirlerde 50 civarlarına kadar düşüyor. Ormanda, zindanlarda 110 civarlarında geziyor FPS.
Daha şehre girmedim bile ilk 30 dakikasını oynadım oyunun. :)

Oyun ayarlarına bakmayı dener misiniz?
Ne gibi ayarlar acaba? Tam ekran modu açık, 60 FPS klidi var. Daha düşüğe alırsam görüntü çöp oluyor zaten çokta bir FPS oynamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı