RX580 sistemde oyun oynarken ekran kapanıyor

Abi biraz daha detay verir misin? Tam olarak anlamadım sadece ekran mı gidiyor?
Anlatayım: oyunu oynuyorum. Belirli bir vakit yok bazen 5 saatte bazen 5 dakika sonra bazen dde hiç vermiyor. Verdiği zaman ise kasa çalışmaya devam ediyor. Arkadaşlarımla konuşuyorum. Arkada oyunun sesleri geliyor falan. Tek çözüm ise bilgisayarı güç düğmesine basılı tutarak kapatmak. O zaman da Wattman ayarları sıfırlandı hatası alıyorum.

Benim sistemde oyunda hiç bir zaman siyah ekran vermiyor sadece sistem boştayken yapıyor ilk açılışta. Reset atınca bir daha yapmıyor gün boyu.

Anlatayım: oyunu oynuyorum. Belirli bir vakit yok bazen 5 saatte bazen 5 dakika sonra bazen dde hiç vermiyor. Verdiği zaman ise kasa çalışmaya devam ediyor. Arkadaşlarımla konuşuyorum. Arkada oyunun sesleri geliyor falan. Tek çözüm ise bilgisayarı güç düğmesine basılı tutarak kapatmak. O zaman da Wattman ayarları sıfırlandı hatası alıyorum.
Bende RX 570 var 4 GB. Aynısı 2 gün önce oldu. Resident Evil 2 oynuyordum yüksekte. 60 FPS sorunsuz oynuyorum. Işığa filan bakınca FPS 20 ye düşüyor, sonra 5 e, sonra ekran gidiyor. Güç tuşuna basılı tutuyorum. Restart atıyorum. Ben DDU ile driveri silip tekrar amd sitesinden indirerek çözdüm.
Şuan hiç bir sorun yok ışığa filan bakıyorum FPS düşüşü yok. Sende dene bence.

Bende RX 570 var 4 GB. Aynısı 2 gün önce oldu. Resident Evil 2 oynuyordum yüksekte. 60 FPS sorunsuz oynuyorum. Işığa filan bakınca FPS 20 ye düşüyor, sonra 5 e, sonra ekran gidiyor. Güç tuşuna basılı tutuyorum. Restart atıyorum. Ben DDU ile driveri silip tekrar amd sitesinden indirerek çözdüm.
Şuan hiç bir sorun yok ışığa filan bakıyorum FPS düşüşü yok. Sende dene bence.
Sabah ilk işim şu WHQL sürüm driveri kurmak. Bakalım umarım düzelir.

Merhaba dostum, öncelikle bir RX580 sahibi olup son AMD güncellemesinin mağdurlarından olan birisiyim. Yaşadığın sorunla ortak değil ancak son güncelleme benim sistemime göre kararsızlıklarla dolu. Senden ricam aralık ayı öncesindeki bir sürüme düşürebilir misin? Bu sayede hem kendi sorunun çözülür belki hem de beni doğrulamış olursun. Denersen çok memnun olurum.

AMD Previous Drivers

Merhaba dostum, öncelikle bir RX580 sahibi olup son AMD güncellemesinin mağdurlarından olan birisiyim. Yaşadığın sorunla ortak değil ancak son güncelleme benim sistemime göre kararsızlıklarla dolu. Senden ricam aralık ayı öncesindeki bir sürüme düşürebilir misin? Bu sayede hem kendi sorunun çözülür hem de beni doğrulamış olursun. Denersen çok memnun olurum.

AMD Previous Drivers
Hangi sürümü kullanıyorsun? Benim şuan kullandığım sürüm 20.11.2.

Geri
Yukarı