RX580 sistemde oyun performansında düşüş

hasankulcer

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarım harika, her bileşenim çok iyi fakat 1 hafta oyuna girmedim. Ben genelde Valorant oynarım ve normalde çoğu oyunda 200-300 FPS alırım. Fakat 1 hafta oyuna girmedim. Ve girdiğimde 30 FPS- 5FPS arası alıyorum. Seçenekler fark etmezdi, hep 200- 300 alırdım ama şimdi 5 - 10 alıyorum. Şunu fark ettim, arada bu çözülüyor ama birkaç saniyeliğine o da. Anakartımın üstünde sayı yazan bir yer var, o yer 8 olunca düzeliyor. Oyunlarda 7 oluyor. Driverlerim güncel. Anakart modelim MSI Z170A Gaming M7. Ekran kartı MSI RX580 OC. İslemci Intel Core i5 6500K. 8 GB RAM. Oyunda sorun yok.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.png
    Ekran Alıntısı.png
    624 KB · Görüntüleme: 18
Merhaba. Bilgisayarım harika, her bileşenim çok iyi fakat 1 hafta oyuna girmedim. Ben genelde Valorant oynarım ve normalde çoğu oyunda 200-300 FPS alırım. Fakat 1 hafta oyuna girmedim. Ve girdiğimde 30 FPS- 5FPS arası alıyorum. Seçenekler fark etmezdi, hep 200- 300 alırdım ama şimdi 5 - 10 alıyorum. Şunu fark ettim, arada bu çözülüyor ama birkaç saniyeliğine o da. Anakartımın üstünde sayı yazan bir yer var, o yer 8 olunca düzeliyor. Oyunlarda 7 oluyor. Driverlerim güncel. Anakart modelim MSI Z170A Gaming m7. ekran kartı MSI RX580 OC. İslemci Intel Core i5 6500K. 8 GB RAM. Oyunda sorun yok.

RX580 benim eski sistemimdir sıcaklık değerlerini atar mısınız? Termal macun yenilediniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı