RX580 sisteme monitör önerisi

mcdonney12

Centipat
Arkadaşlar öncelikler herkese selamlar ben sistemime RAM ekran karti gibi yeni parçalar ekledim fakat daha gelmediği için test edemedim o yüzden sizden yardim istiyorum arkadaşlar.
Ben genellikle CS:GO, PUBG, LOL oynuyorum ama cogunluk PUBG oynuyorum.
144Hz monitor almayi düşünüyorum.

Sizce alınır mı?
PC özellkleri.
Intel Core i5 6500.
ASUS RX 580 8 GB.
RAM 12 GB 1600 Hz.
SSD 240GB.
HDD 500GB.
60 Hz monitörüm mevcuttur.

Arkadaşlar CS:GO ve PUBG için bu sisteme 144Hz manitor alınır mı? Şimdiden teşekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO oynuyorsanız ki diğer oyunlar içinde bence 144Hz monitör alın.

CS:GO tarzı oyunlarda 144 üstü vereceğini düşünüyorum bence almak mantıklı. Diğer ağır oyunlarda 144 almasanız dahi Free-sync açarsınız. Monitörü alırken Free-sync desteği var mı ona bakarak alın.

Son düzenleme:
Hocam pekı sence bu sistemde PUBG ortalma kac FPS alırım?

Aynı ekran kartı, i5 3470 ve 8 GB DDR3 ile PUBG'de yüksek ayarlarda 1080P çözünürlükte ortalama 60-70 FPS aldığımı hatırlıyorum, siz çok daha rahat alırsınız.

CS:GO tarzı oyunlarda 144 üstü vereceğini düşünüyorum bence almak mantıklı. Diğer ağır oyunlarda 144 almasanız dahi Free-sync veya G-sync açarsınız.

Evet 144 FPS'i rahatlıkla verebiliyor.

@mcdonney12
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
evet hocam izlemedim fakat videodakı ardakaşın işlemcisi ve ramleri bana göre cok güçlü o yüzden emin olamadım ama low ayarlarda ortalama 80 100 arası alsam yeterli bana cok teşekkur ederim hocam bu arada

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı