RX580 sisteme monitör önerisi

Arkadaslar dikkat ettimde hayatinda CS:GO oynamamis kisiler CS:GO hakkinda yorum yapiyor.
ASUS GT730 ile 150 FPS aliyorken, RX580 ile 144FPS verip veremeyecegi hakkinda sacma yorumlar yapiyorsunuz.
Ben Dell S2419HGF aldim. 144Hz, 1ms, USB girisi var 2 tane, kulaklik giris ve cikisi var, mavi isik filtresi var tasarimi guzel, Dell kalitesi var en basta gibi gibi.

CS:GO için 144 Hz ihtiyaç gibi bir şey. İmkanınız varsa mutlaka 144 Hz alın. İleride pişman olabilirsiniz.
Monitör olarak ise bu iş görür:

Gösterdiğiniz ürün stoklarda yok maalesef.

Arkadaşalr çok teşekkur ederim hepinize zamanınızı çaldım hayirli Ramazanlar iyi günler dilerim :)

4ms çok sorun değilse (ki değil hissetmezsin bile) bu monitör şu anda f/p olarak en iyilerinden birisi. Şuraya detaylarını bırakıyım. Technopat'ın videosunda'da kullanılan aynı monitör

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Stokta olan bir ürün tavsiye etseydin daha yardımcı olurmuş sanırım 🙃

Sabah sabah gözden kaçmış olabilir, insanlık hali. Bunu yüze vurmaya gerek yok.

Stokta olan bir ürün tavsiye etseydin daha yardımcı olurmuş sanırım 🙃

4ms çok sorun değilse (ki değil hissetmezsin bile) bu monitör şu anda f/p olarak en iyilerinden birisi. Şuraya detaylarını bırakıyım. Technopat'ın videosunda'da kullanılan aynı monitör

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bakarim hocam onerin için teşekkur ederim benim aklımda şu manitör vardi

önerin için teşekkur ederim hocam benim kafamda şu manitör vardi bu nasildir sence ?

Önerin için teşekkur ederim hocam benim kafamda şu manitör vardi bu nasildir sence?

Yok hocam ben monitör önerisinde bulunmadım, arkadaş stokta yok dedi o yüzden stokta olan yerleri ekledim. Belirttiğiniz monitör hakkında yorum yapamayacağım, pek bilgim yok maalesef yanlış bilgilendirme/yönlendirme yapmak istemiyorum.

Kötü amaçla söylemedim 🙃

bakarim hocam onerin için teşekkur ederim benim aklımda şu manitör vardi

önerin için teşekkur ederim hocam benim kafamda şu manitör vardi bu nasildir sence ?

Kavisli (curved) ekran daha keyifli ve avantajlı bir kullanım sunacaktır, düz ekrana oranla. Düz ekran için fiyatları oldukça yüksek görünüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı