RX590 ve R5 2600 düşük FPS sorunu

egeyurtsuz

Hectopat
Merhaba. Başlıkta belirttiğim gibi nedense Rust gibi oyunlarda en düşük ayarlarda 60 FPS alıyorum.
Sistem özellikleri;
R5 2600 3.4.
RX590 Pulse.
B450M S2H.
Corsair Carbide Spec-Delta 550W.
2x8 3000MHz RAM.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • ctrl + alt + del tuş kombinasyonuna basın.
  • Açılan kısımdan görev yöneticisi seçeneğini seçin.
  • Açılan ekranda seçenekler kısmının hemen altında bulunan Performans sekmesine tıklayın.
  • Aşağıdaki gibi bir ekran gelecek. Bu kısımda sol kısımdan Bellek yazan kısmı seçiyoruz.
  • ram-sayisi-300x171.jpg
Bu ekranda sarı ile boyadığım yer, sizin bilgisayarınızda bulunan slot/yuva sayısını göstermektedir. Benim kullandığım bilgisayarda 2 yuva var ve 2 ram var demek oluyor bu sonuç. Yani boş ram slotu bulunmuyor. 🙂 Fakat kullanılan bilgisayara göre bu sayı değişebilir; örneğin sarı ile boyanan yerde rakam olarak 1/4 yazabilirdi, bu da şu anlama gelirdi: 4 slot var ama 1 tanesinde ram takılı durumda... 2/5 yazsaydı; 5 ram slot yeri var ve 2 ram takılı demek olacaktı. Buna göre değerlendirebilirsiniz ve boş ram slotu olup olmadığını görebilirsiniz.
Alıntıdır : www.hknkr.com
Benim bellekte hiç biri yazmıyor.Sadece 0 yazıyor.Neden?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı