RX590 yeni nesil oyunları Ultra'da oynatır mı?

paĞDaş

Centipat
Arkadaşlar bildiğini üzere yeni nesil konsollar çıktı.
PS5 tanıtımı ile az çok oyunların nasıl olacağını gördük. RX590 gibi bir ekran kartıyla bu oyunları Ultra'da oynayabilir miyim?
(Ray Tracing özelliğini sormuyorum)

Nasıl yani ? Ben herhangi bi problem çekemiyorum hangi markayı kullanıyorsun ?
XFX RX 590 modelini kullanıyorum. WattMan ve siyah ekran hataları ile çok uğraştım. Kartın aşırı ısınma problemi var. Ama bu sorunları çözdüm şimdilik. Bilgisayarı açarken inşallah hata vermez diyerek açıyorum artık. :) Sakın yanlış anlaşılmasın hiçbir şekilde AMD kartları kötülemiyorum şimdi bunları yazdım diye hemen linç girişiminde bulunulmasın.

XFX RX 590 modelini kullanıyorum. WattMan ve siyah ekran hataları ile çok uğraştım. Kartın aşırı ısınma problemi var. Ama bu sorunları çözdüm şimdilik. Bilgisayarı açarken inşallah hata vermez diyerek açıyorum artık. :) sakın yanlış anlaşılmasın hiçbir şekilde AMD kartları kötülemiyorum şimdi bunları yazdım diye hemen linç girişiminde bulunulmasın.

Bu büyük ya XFX ya da senin kartının problemi ben Gigabyte modelini kullanıyorum. Herhangi bir problem yaşamadım.

Birçok kişide WattMan problemleri var. Bir tanıdığım AMD ekran kartı aldı hem coil whine hem de WattMan problemi çıktı bence bu tesadüf değil :) Sorunuza gelirsek yeni nesil birçok oyunu ultra ayarlarda açmaz. Bunun için yeni nesil kartlara bakmakta fayda var.

bende var gta en yüksek var yani ultrada 95 fps veriyor bf 5 89 fps veriyor ultrada pubg lite ultra 250 fps veriyor şuan tüm oyunlarda ultra ayar oynatıyor. zula maksimum yani ultra 150 fps veriyor bazı haritalarında 186 fps kadar çıkıyor. limit 200 fps zaten
Yeni oyunlarda da Ultra oynatır ama FPS 20-60 arası olur.
r5 2600 işlemci 8gb ram var
XFX RX 590 modelini kullanıyorum. WattMan ve siyah ekran hataları ile çok uğraştım. Kartın aşırı ısınma problemi var. Ama bu sorunları çözdüm şimdilik. Bilgisayarı açarken inşallah hata vermez diyerek açıyorum artık. :) sakın yanlış anlaşılmasın hiçbir şekilde AMD kartları kötülemiyorum şimdi bunları yazdım diye hemen linç girişiminde bulunulmasın.

Bende de boştayken ilk açtığımda rest atıyor PC çözümü bulamadım siz neler yaptınız oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı