RX6400 5.000TL oldu

Konuyu oluşturmadan önce Akakçe'nin en ucuz siteyi indeksleyemediği ihtimalini düşündünüz mü? Sorun çok basit, site en ucuz siteyi gösteremiyor. Normal, ara sıra oluyor.

ASUS Dual modeli bile 3200 TL. Akakçe ile alakalı bir sorun olduğu apaçık ortada, ülkenin ekonomik durumuyla da pek alakası yok gibi.

Hocam Akakçe’de ekran kartı bakarken karşıma çıktı ve tek satıcı Hepsiburada gözüküyor.

Konuyu oluşturmadan önce Akakçe'nin en ucuz siteyi indeksleyemediği ihtimalini düşündünüz mü? Sorun çok basit, site en ucuz siteyi gösteremiyor. Normal, ara sıra oluyor.

ASUS Dual modeli bile 3200 TL. Akakçe ile alakalı bir sorun olduğu apaçık ortada, ülkenin ekonomik durumuyla da pek alakası yok gibi.
Hocam yalnız fiyat 8 dakika önce güncellenmiş. Dediğinizde doğrusunuz ama.

(Sinerji üzerinde 2.800 ama maalesef)

Hocam kart 5000 TL değil zaten Sinerji üzerinde 2800 TL. Ayrıca 5000 TL civarına sıfır RX 6600 veya ikinci el garantili RTX 3060 bulunabilirken kalkıp kimse RX 6400'e 5000 TL vermez. Serbest piyasa olduğu için satıcılar istediği fiyatı koyabiliyor ancak bu fiyatlara zaten satamaz. Sinerji'de zam geldiği hakkında haklısınız ancak buna da yapabileceğimiz bir şey yok.

Hocam Akakçe’de ekran kartı bakarken karşıma çıktı ve tek satıcı Hepsiburada gözüküyor.
Sorun da tam olarak bu aslında. Başka satıcı olmadığı için, olan satıcı da kafasına göre fiyat belirlediği için böyle olmuş.

Sorun da tam olarak bu aslında. Başka satıcı olmadığı için, olan satıcı da kafasına göre fiyat belirlediği için böyle olmuş.
Ben hala bu tarz işlere nasıl izin veriyorlar anlamıyorum.

Ben hala bu tarz işlere nasıl izin veriyorlar anlamıyorum.
Pazaryeri platformları alacağı komisyona bakar, gerisine karışmaz, neticede serbest piyasa. Platformlar da zaten kendilerini garantiye almak için "İncelediğiniz ürünün fiyatını satıcı belirlemektedir" ibaresini koyup kenara çekiliyorlar. Bize düşen araştırmak. Başka çare yok çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı