RX6400 alınır mı?

Biriniz diyor fark var biriniz diyor hiç fark yok ben anlamadım

Bütçem şuanlık2700 felan rx6400 fiyatıda o civarda
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

En basit örnek FPS değerlerinin çok yakın olduğunu görebilirsin.

Anakartın H410-M modeli olduğunu varsayarsak onu satıp yerine B450M modeline hiç para vermeden geçebilirsin. İşlemciyi de 1000TL'ye sattığını düşünürsek, 300 TL daha ekleyip Ryzen 5 5600X'e geçebilirsin eğer 300 TL veremezsen Ryzen 5 5600'da olur.

GT 1030'lu versiyonunu bulamadım fakat muadili RX 550 ile olan bir videosu var.

Uğraşmak istemiyorsan direk RX 6400'e de geçsen olur. Bütçen artabilirse;

En basit örnek FPS değerlerinin çok yakın olduğunu görebilirsin.

Anakartın H410-M modeli olduğunu varsayarsak onu satıp yerine B450M modeline hiç para vermeden geçebilirsin. İşlemciyi de 1000TL'ye sattığını düşünürsek, 300 TL daha ekleyip Ryzen 5 5600X'e geçebilirsin eğer 300 TL veremezsen Ryzen 5 5600'da olur.

GT 1030'lu versiyonunu bulamadım fakat muadili RX 550 ile olan bir videosu var.

Uğraşmak istemiyorsan direk RX 6400'e de geçsen olur. Bütçen artabilirse;

Sen anlıyosun bilgisayardan herhalde sence cidden almalı mıyım RX6400'ü atıyorum10 ay sonra FPS sıkınıtısu çeker miyim?

Sen anlıyosun bilgisayardan herhalde sence cidden alınır mı? RX6400'ü atıyorum10 ay sonra FPS sıkınıtısu çeker miyim?

Peki biraz daha bütçe artırsam
BIOSTAR RX 6500 XT 4 GB 64 Bit GDDR6 (VA65x6RA46)
Bunu alsam nedersin bu ekran kartı alınır mı? Peki 1030 satarak ancak

sence cidden almalı mıyım RX6400'ü atıyorum10 ay sonra FPS sıkınıtısı çeker miyim?
Eğer yüksek grafikli, yeni nesil oyunlar oynayamayacaksan ilk 1 yıl içinde sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.

Peki biraz daha bütçe artırsam
BIOSTAR RX 6500 XT 4 GB 64 Bit GDDR6 (VA65x6RA46)
Bunu alsam nedersin bu ekran kartı alınır mı? Peki 1030 satarak ancak
GT 1030'u satarsan rahatlıkla şuan olan bütçen ile alabilirsin RX 6500 XT'yi. Seni rahat götürür garanti 3-4 yıl.

Geri
Yukarı