RX6400 nasıl bir kart?

WattMan hatası aldığımı kim söyledi? Sistem 2-3 defa siyah ekrana düştü en son da driver komple kendi kendine silindi. Ayrıca ben AMD çöptür almayın, uzak durun falan demedim. Yaşınız kadar AMD kart geçti elime. 2008-2009 da HD4850 ile başladım AMD macerasına bana mı AMD öğretiyorsunuz? Bu adamların kartları hep böyle biri memnun olur biri sorun yaşar, stabiliteyi bir türlü tutturamadılar. Ayrıca AMD'nin yazılım sorunu olmadığını iddia eden gitsin bir zahmet kumda oynasın o adamla tartışmam bile.

Yazılım hatası olmadığını söylemedim siyah ekran verdiği için ben kartın yazılımsal değil donanımsal sorunu olduğunu düşünüyorum WattMan verseymiş yazılımsal denebilirdi.

Wattman hatası aldığımı kim söyledi? sistem 2-3 defa siyah ekrana düştü en son da driver komple kendi kendine silindi. Ayrıca ben AMD çöptür almayın, uzak durun falan demedim. Yaşınız kadar AMD kart geçti elime. 2008-2009 da HD4850 ile başladım AMD macerasına bana mı AMD öğretiyorsunuz? bu adamların kartları hep böyle biri memnun olur biri sorun yaşar, stabiliteyi bir türlü tutturamadılar. Ayrıca AMD nin yazılım sorunu olmadığını iddia eden gitsin bir zahmet kumda oynasın o adamla tartışmam bile.

Not: üslup demişsin de baya komik olmuş, tanımadığı insanlara hikaye anlatıyorsun diyerek yalancılıkla suçlayan birine az bile söyledim. Siz siz olun insanları tanımadan ön yargıda bulunmayın sonra rezil olursunuz.
Ben de çok eskiden beri kullanıyorum. Savunabileceğim tek şey RX4xx ve 5xx serisinin kronik sorunlu olduğudur. RX 5000 serisinde çok da az olsa vardı ama RX6000 serisinde neredeyse %1'den daha az WattMandan dolayı ekran kartı problemi. 1 senedir 6900XT kullanıyorum hiçbir problemini görmedim. MPT sayesinde 3090Ti ile kafa kafaya şuan hatta.

Bizim türklerden başka Wattman yazıp AMD kötüleyen yok zaten =D

Çoğu zaman 1650 le kapışıyor bazen altına düşüyor kötü kart değil fakat ben pek beğenmiyorum 2.el çok temiz 570-580 öneririm NVIDIA tarafında 1060'lara bakın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı