RX6400 sistem için RDR 2 ayarları

İşletim sistemi
Windows 11

Travis_Bickle

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon XFX RX6400 4gb GPU, AMD Ryzen 5 4500 CPU, 8+8 3000'lik DDR4 Ram, 650w 80+ PSU, Rampage Membran Klavye, AOC GM500 Mouse, AOC 24G2SP Monitör, Samsung SyncMaster 932NWE Plus 8000:1 5 ms İkinci Monitör, Rampage Kulaklık
Meslek
Öğrenci
RAM
16 gb
Ekran kartı
XFX AMD Radeon RX6400 4gb
İşlemci
AMD Ryzen 5 4500
Görüntünün mümkün olduğunca en iyi seviyede olmasını, FPS'in ise genel olarak 40'ın altına düşmesini istemiyorum. Oyunda 250 saatin üzerinde saatim var ama bir türlü düzgün ayar yapamadım. En son ki ayarlarım güzeldi ama monitör değişince ayarlar bozuldu ve tekrar yapınca tatmin olmadım. Kaplamalar çok geç yükleniyor. Gölgeler iğrenç ve ağaçların yaprakları karıncalanıyor. İsterseniz fotoğraf yüklerim. Kaplama kalitesi Ultra olursa sevinirim ama yüksek de olur. Uzun saatler Ultra kaplama kalitesi + normal-yüksek ayarlarda oynamıştım 40-50 FPS ile. Olabilecek en iyi ayarları önerir misiniz? İnternette RX6400 ile düzgün ayar bulamadım. Dengi sayılan 1050 Ti, 1650 gibi kartlara bakmadan önce de size sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şu videodaki ayarları bir deneyin isterseniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Aynı kanalın 1050 Ti içinde yaptığı bu video var. Videoyu 11:10'dan itibaren izleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam şu videodaki ayarları bir deneyin isterseniz.

Aynı kanalın 1050 Ti içinde yaptığı bu video var. Videoyu 11:10'dan itibaren izleyebilirsiniz.

Videodaki ayarlar yaptım ama dünküden daha çamur oldu oyun. Aşırı derece de kmtü grafikler.

Geri
Yukarı